Biznesam  |  Blogs  |  RU
28.06.2013

Vasarā pieaug remontā nodoto telefonu skaits

Pēc mūsu datiem, vasaras laikā kopumā telefonu remontā tiek nodoti vairāk nekā 10 000 mobilo telefonu, kas ir par 20% vairāk, salīdzinot ar pārējiem gadalaikiem. Vasarā telefoni biežāk nonāk saskarē ar ūdeni un krīt pret cietu virsmu, kā arī paliek netīri un tajos iekļūst putekļi, radot dažādus darbības defektus. Tāpat arī vasarā cilvēki biežāk pazaudē savus telefonus vai tos nozog, īpaši dažādu āra pasākumu, piemēram, mūzikas festivālu un svētku laikā.

 

Foto: J. Saliņš

 

“Kopš šī gada maijā mēs kopā ar BALTA piedāvājam apdrošināt telefonus un datorus. Arvien vairāk iedzīvotāju dod priekšroku viedtelefoniem un planšetdatoriem, kas ir finansiāli vērtīgas ierīces, līdz ar to ir lielāka arī to īpašnieku vēlme pasargāt gan pašas ierīces, gan ieguldītos finanšu līdzekļus to iegādē. Tāpat arī palielinās remontā nodoto ierīču skaits un to zādzības,” saka Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis.

 

Mobilo telefonu un datoru apdrošināšana ir jau pasaulē atzīts pakalpojums, un Latvijā tas ir pieejams ikvienā no 43 Tele2 klientu apkalpošanas centriem 21 pilsētā. Iegādāties apdrošināšanu ir iespējams līdz ar jaunā telefona vai datora iegādi, izvēloties starp diviem segumiem – tikai bojājumiem vai bojājumiem un pilnīgam zudumam (zādzība un bojāeja). Ja ražotāja garantija nedarbosies, tad bojājuma gadījumā tiks apmaksātas remonta izmaksas un klienta paša risks būs 15% apmērā no remonta izmaksām (ne mazāk kā 20 Ls). Ja remonta izmaksas pārsniegs 70% no tajā brīdī jaunas identiskas ierīces aktuālās cenas, tad apdrošinātājs nodrošinās ar tāda paša modeļa jaunu ierīci. Ja ierīce būs pilnīgi bojāta vieglas neuzmanības dēļ vai nejauši zudusi, tad klients saņems tāda paša modeļa jaunu datoru vai telefonu un klienta pašrisks būs 50% apmērā no tajā brīdī aktuālās ierīces cenas. Savukārt zādzības un laupīšanas gadījumā klientam ir jāvēršas policijā un jāsaņem izziņa, kuru uzrādot klients varēs saņemt tāda paša modeļa jaunu telefonu vai datoru, klienta pašriskam esot 15% apmērā no ierīces tajā brīdī aktuālās cenas. Apdrošināšana nedarbosies gadījumos, ja ierīce būs cietusi tās īpašnieka rupjas neuzmanības vai nolūka dēļ un tiks izmantota pretrunā ar ražotāja noteiktajiem lietošanas mērķiem, kā arī dabiskā nolietojuma dēļ.

 

Vēlamies atgādināt, ka ražotāja garantija galvenokārt sedz tkai rūpnieciskus defektus telefona un datora programmatūrā vai aparatūrā, savukārt ar apdrošināšanu Jūs varat sevi pasargāt no finansiāliem zaudējumiem un neparedzētiem papildu izdevumiem, ja telefons vai dators tiek nozagts, nolaupīts, netīšām daļēji vai pilnībā bojāts.

 

Vasara, kā ierasts, ir arī aktīvākais ceļošanas laiks, un mūsu piedāvātā telefonu un datoru apdrošināšana ir spēkā ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē, kas nozīmē to, ka Jūs varat ņemt līdzi apdrošināto viedtelefonu vai datoru un būt drošs, ka ierīcei darbojas ne tikai konkrētā ierīces ražotāja garantija, bet arī Tele2 apdrošināšana.

 

Saulainu un drošu vasaru!
 

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti