Biznesam  |  Blogs  |  RU
4.04.2017

“Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs: pelnīti esam mobilā interneta ātruma līderis Latvijā

Tikko publiskotie Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) mērījumi[1] vairāk kā 400 punktos visā Latvijā apliecina, ka vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” nodrošina saviem klientiem vidēji ātrāko mobilā interneta lejupielādes ātrumu Latvijā – 28,34 Mbit/s. SPRK veiktie pakalpojumu kvalitātes mērījumi jau gadiem ir bijis kā viens no būtiskākajiem atskaites punktiem mobilo sakaru nozarei, tie ir neatkarīgākie un uzticamākie pētījumi, kas apliecina – ar savu neatlaidīgo darbu “Tele2” ir izvirzījies līderpozīcijās mobilā interneta ātruma mērījumos Latvijā.
Lai to sasniegtu, esam ieguldījuši daudz darba un finanšu resursu. Kopumā divu gadu laikā esam investējuši vairāk nekā 20 miljonus eiro, lielāko daļu no tiem ieguldot tieši tīkla infrastruktūrā. Savukārt mūsu tehniskā komanda īsā laikā paveikusi milzīgu darba apjomu, izvēršot “Tele2” 4G tīklu un padarot to pieejamu 99% iedzīvotāju. Tas ir viens no visātrāk un efektīvāk izbūvētajiem 4G tīkliem Eiropā, un iezīmējis Latviju starp labākajiem 4G pārklājumiem pasaules līmenī.
 
Esam izvirzījušies līderpozīcijās un turpināsim būt vadošais mobilo sakaru operators, jo mums ir būtiski sniegt saviem klientiem labākos pakalpojumus tirgū, atbalstot augošo mobilā interneta apjoma patēriņu. “Tele2” ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina ātrākos jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus un ir gatavs arvien lielākai tīkla slodzei, kuru rada nemitīgi augošā mobilā interneta lietošana Turpināsim investēt 4G, 4G+ un 4G++ tīklu pārklājumā visā Latvijas teritorijā, jo tās ir tehnoloģijas, kas šogad un arī turpmākos gadus sniegs mūsu klientiem arvien labāku mobilā interneta pieredzi.

[1]https://www.sprk.gov.lv/jaunums/regulators-2016gads-turpina-iezimet-4g-tehnologiju-attistibu


 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti