Biznesam  |  Blogs  | 
LV LV
2.10.2020

“Tele2” uzrāda straujāko izaugsmi būtiskākajos darba devēja rādītājos telekomunikāciju nozarē

Mobilo sakaru operators “Tele2” pēdējo trīs gadu laikā piedzīvojis straujāko izaugsmi būtiskākajos darba devēja tēla rādītājos telekomunikāciju nozarē, liecina personāla atlases kompānijas “Amrop” veiktais darba devēja tēla pētījums.
 
“Tele2” ir nozares līderis tādā rādītājā kā “Employer Preference Index” (EPI), trīs gadu laikā piedzīvojot kāpumu par 19%. Šis indekss veidojas, pētījuma dalībniekiem atbildot uz jautājumu, kurā uzņēmumā viņi vēlētos strādāt. No TOP20 Latvijas uzņēmumiem tikai divi piedzīvojuši straujāku kāpumu – “Latvijas Finieris” un “Orkla Confectionery”.

“Darbinieki ir galvenā “Tele2” vērtība, lai nodrošinātu kvalitatīvu pakalpojumu mūsu klientiem, un vēstneši, kas reprezentē uzņēmumu ārpus biroja telpām. Tieši tādēļ mēs mērķtiecīgi un pastāvīgi strādājam pie tā, lai veidotu labu darba vidi mūsu darbiniekiem – esam izveidojuši modernu biroju, mūsdienīgu iekšējās informācijas apmaiņas sistēmu, lai visi darbinieki būtu informēti par uzņēmuma aktualitātēm, savukārt pandēmijas laikā, rūpējoties par darbinieku drošību, savlaicīgi nodrošinājām iespēju strādāt attālināti. Mūsu paveiktais atspoguļojas arī “Amrop” darba devēja tēlā pētījumā, kas rāda, ka nozares spēlētāju vidū esam piedzīvojuši straujāko izaugsmi būtiskākajos darba devēja rādītājos. Vienlaicīgi mēs zinām arī jomas, kurās mums vēl ir jāaug un pie tām noteikti strādāsim, lai “Tele2” būtu pievilcīgs darba devējs arī nākotnē,” atzīst “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. 
    
“Net Promoter Score” (NPS) rādītājā jeb cik liela iespēja, ka uzņēmums kā laba darba vieta tiks ieteikts draugam vai paziņam, “Tele2” ir pakāpies par 15 punktiem. Šajā rādītājā “Tele2” ir vienīgais no telekomunikāciju operatoriem, kas trīs gadu laikā ir piedzīvojis kāpumu.

“Amrop” veiktajā darba devēja tēla pētījumā, kurā piedalījās 1753 respondenti, arī secināts, ka “Tele2” asociējas ar veiksmīgu uzņēmumu, kurš piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus, ir sociāli atbildīgs un ar labu reputāciju. 
Dalīties ar rakstu

Meklē izdevīgu piedāvājumu?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti