Biznesam  |  Blogs  |  RU
19.06.2018

“Tele2” uzņēmumu Ilgtspējas indeksā pakāpjas līdz zelta līmenim un saņem balvu kā līdztiesīgākais uzņēmums

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” Ilgtspējas indeksa novērtējumā, kas tiek balstīts uz starptautiski atzītu uzņēmumu izvērtēšanas metodoloģiju, pakāpjas līdz zelta līmenim, ierindojoties Latvijas stabilāko un stiprāko uzņēmumu vidū. Papildus, pateicoties optimālam sieviešu un vīriešu skaitam kolektīvā, vienlīdzīgam atalgojumam, iespējām veidot karjeru un ieņemt vadošus amatus, uzņēmums tika atzīts arī par “Dzimumu līdztiesīgāko uzņēmumu”.
“Progresa noslēpums ir tajā, ka mums ļoti patīk tas, ko darām – patīk mūsu mobilo sakaru nozare, klienti, tehnoloģijas un patīk iespēja katru dienu uzņēmumā paveikt kaut ko jēdzīgu! Tas ļauj vienlaikus nodrošināt gan labus darbības rādītājus, gan kvalitatīvu pakalpojumu mūsu klientiem, kā arī būt sociāli atbildīgiem. Pārdomāta uzņēmuma stratēģija, sistemātiskas investīcijas mūsu darbinieku attīstībā, labsajūtā un personīgajā izaugsmē noteikti ir sekmējušas ilgtspējas rādītāju nostiprināšanu,” stāsta “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.
 
Pakāpties no sudraba uz zeltu Ilgtspējas indeksa novērtējumā “Tele2” izdevās, pateicoties vēl rūpīgākam darbam pie uzņēmuma ekosistēmas, kā arī aktīvākai iesaistei sabiedrības aktuālo problēmu risināšanā. Tā, piemēram, šī gada sākumā operators uzsācis darbu pie kustības “Latvija strādā”, kuras ietvaros aicina uzņēmumus aktīvi darboties pie tautiešu atgriešanas atpakaļ mājās, piedāvājot tiem pievilcīgas vakances un dzīves apstākļus dzimtenē. Kustībā jau iesaistījušies 35 uzņēmi, pašvaldības un valsts struktūrvienības, katrs no kuriem apņēmies atgriezt vismaz vienu aizbraucēju atpakaļ Latvijā.
 
Bez izcila rezultāta Ilgtspējas indeksa kopvērtējumā, “Tele2” tika atzīts arī par “Dzimumu līdztiesīgāko uzņēmumu” valstī. “Gan pieņemot jaunus darbiniekus, gan notiekot to rotācijai uzņēmuma ietvaros, izvērtējam darbinieces vai darbinieka kvalifikāciju, nopelnus un personīgās rakstura iezīmes. Jāatzīmē, ka līdztiesība “Tele2” neizpaužas vien pēc dzimuma principa. Arī sociālās garantijas visiem uzņēmuma darbiniekiem ir vienādas, piemēram, vadības komandai, tehniskajam personālam, klientu centru darbiniekiem ir pieejami vienādi labumi,” stāsta “Tele2” personāla vadītāja Aija Bite-Ozere. 
 
Tā “Tele2” Latvijā kopumā  nodarbina 60% sieviešu un 40% vīriešu, savukārt vadības grupā vīriešu un sieviešu sastāvs ir 50% pret 50%.
 
Ilgtspējas indeksu  katru gadu rīko biedrība “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” (InCSR). Tā ietvaros uzņēmumi tiek vērtēti piecās kategorijās – stratēģija un plānošana, tirgus attiecības, darba vide, apkārtējā vide un iesaiste vietējā kopienā.
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti