Biznesam  |  Blogs  |  RU
14.01.2016

Tele2 uzņēmums Zviedrijā kļūst par “Eirovīzija 2016” oficiālo atbalstītāju

“Tele2” paziņo, ka Stokholmā ir noslēgta vienošanās par dziesmu konkursa “Eirovīzija 2016” atbalstu, kas nozīmē, ka Zviedrijas “Tele2” ir kļuvis par “Eirovīzijas” oficiālo mobilo sakaru operatoru. “Eirovīzijas” dziesmu konkursa fināls notiks 2016. gada 14. maijā Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā daudzfunkcionālajā arēnā “Tele2 Arena”.
Tomass Ekmans (Thomas Ekman), “Tele2” Zviedrijā vadītājs: “Tele2” jau būs dabiska daļa no “Eirovīzijas 2016”, jo tās centrālais notikums – fināla vakars – notiks tieši daudzfunkcionālajā arēnā “Tele2 Arena”. Mēs priecāsimies uzņemt “Eirovīzijas” fanus pasaulē modernākajā arēnā, un, noslēdzot vienošanos par atbalstu, mēs arī apņemamies pacelt šo notikumu pilnīgi jaunā līmenī.” 
 
Tele2 Latvijā valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs: “Tele2 veiksmīgi darbojas deviņās valstīs, tajā skaitā Zviedrijā, kur nākamgad “Eirovīzija 2016” būs valsts centrālais notikums. Arī Latvijā “Eirovīzija” ir viens no iecienītākajiem mūzikas notikumiem, kuru ik gadu pie TV ekrāniem vēro simtiem tūkstoši iedzīvotāji.”
 
“Eirovīzija 2016” pusfināls un fināls norisināsies Stokholmā no 10.-14.maijam. Nākamā gada Eirovīzijas konkursā lielāku lomu par TV ieņems citi kanāli, ar kuru palīdzību varēs gan skatīties Eirovīziju, gan paust savas emocijas par dziesmu konkursā notiekošo.
 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti