Biznesam  |  Blogs  |  RU
27.08.2015

Tele2 un Zelta Zivtiņas klienti uzstādījuši jaunu rekordu

Tele2 un Zelta Zivtiņas klienti, kas ir puse Latvijas iedzīvotāji, uzstādījuši jaunu rekordu! Kopš šā gada 1.jūlija, kad Tele2 4G tīklu nodrošina gandrīz visā valsts apdzīvotajā teritorijā, Tele2 tīklā sasniegts mobilā interneta patēriņa bums.
Tele2 un Zelta Zivtiņas klienti tik aktīvi lieto Tele2 mobilo internetu, ka Tele2 tīklā ir novērots lielākais mobilā interneta patēriņa “lēciens” viena mēneša laikā kopš 2004. gada, kad Tele2 sāka piedāvāt mobilā interneta pakalpojumus.
 
Tele2 tehniskā direktore Līga Krūmiņa: “Uzbūvējot 4G tīklu gandrīz visā valsts teritorijā, mēs paredzējām, ka interneta patēriņš pakāpeniski turpinās augt, tomēr tā reālā izaugsme ir būtiski pārsniegusi mūsu prognozes. Tele2 un Zelta Zivtiņas klienti aktīvi izmanto ātrā un plašā 4G tīkla priekšrocības, par ko mēs ļoti priecājamies!”
 
“Pateicoties Baltijā modernākajam mobilo sakaru tīklam, esam gatavi līdz pat 20 reizēm lielākai tīkla slodzei, kuru radīs arvien pieaugošais mobilā interneta patēriņš. Tas, par ko šobrīd rūpējamies, ir patēriņam atbilstoši un tirgū izdevīgākie 4G pakalpojumi – Tele2 4G tīkls ir tik ātrs, ka cilvēki mobilo internetu patērē būtiski vairāk, ļoti bieži paši pat to nepamanot,” piebilst. L.Krūmiņa.
 
Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu nodrošina Tele2, joprojām turpinot to attīstīt.
 
 
 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti