Biznesam  |  Blogs  |  RU
22.05.2017

“Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa nominēta “Mobile Europe” prestižajai balvai “CTO of the Year”

Vadošais Eiropas telekomunikāciju izdevums “Mobile Europe” nominējis “Tele2” tehnisko direktori Līgu Krūmiņu prestižajai balvai “CTO of the Year” jeb Gada tehniskais direktors.  Šis panākums ir rezultāts profesionālajai un radošajai pieejai modernā “Tele2” 4G tīkla izvēršanā, kas Latvijā un visā Eiropā uzskatāma par ātrāko pārklājuma izbūvi mobilo sakaru vēsturē.
 
Mobile Europe” Līgu Krūmiņu nominējis par ātru un efektīvu 4G tīkla izvēršanu Latvijā pēdējo 12 mēnešu laikā,  izbūvējot ātro 4G internetu pieejamu 99% Latvijas iedzīvotāju. Prestižais telekomunikāciju nozares izdevums papildus norādījis uz citiem Līgas Krūmiņas veikumiem, piemēram, 4G+ tehnoloģiju izvēršanu Latvijā, dronu testiem, to potenciāla izmantošanai bāzes staciju apsekošanai, kā arī atjaunojamās enerģijas pielietojuma iespēju izpēti, uzbūvējot pirmo ar vēja un saules enerģiju darbināmo bāzes staciju Latvijā.
 
Apbalvošanas ceremonija norisināsies Londonā šī gada 24.maijā, kad tiks noskaidrots Gada tehniskais direktors.
 
Mobile Europe “CTO of the Year” balva ir radīta, lai uzsvērtu Tehniskā direktora nozīmību moderna telekomunikāciju operatora darbībā. Šogad to pasniegs jau ceturto reizi, godinot tos, kas ar spēcīgu vīziju un inovāciju attīstīšanu palīdz izvirzīt uzņēmumu telekomunikaciju nozares līderos.
 
Plašāka informācija par nomināciju un šogad nominētajiem telekomunikāciju uzņēmumu pārstāvjiem pieejama: http://www.mobileeurope.co.uk/back-issues/february-2017-march-2017
 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti