Biznesam  |  Blogs  |  RU
30.01.2015

Tele2 šogad plāno izaugsmi ar jauniem piedāvājumiem un 4G tīkla strauju izvēršanu

Pagājušajā gadā Tele2 veiksmīgi attīstīja jaunus pakalpojumus un saglabāja augstu investīciju apjomu – ieguldot 8,4 miljonus eiro mēs būtiski paplašinājām 4G tīkla pārklājumu un atvērām astoņus jaunā dizaina klientu apkalpošanas centrus.
 Tāpat rūpējoties par augstu balss sakaru kvalitāti, mēs ieviesām HD Voice – tehnoloģiju, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti sarunas laikā.
 
Jau trešo gadu pēc kārtas Vislatvijas kampaņas “Uzlavē labu servisu” ietvaros Tele2 tika atzīts par iedzīvotāju uzslavētāko uzņēmumu mobilo sakaru nozarē.
 
2014.gadā Tele2 nodrošināja pozitīvu tendenci finanšu rezultātos un līdzīgi kā 2013. gadā, arī pagājušajā gadā Tele2 sasniedza augstāko EBITDA rentabilitātes rādītāju starp Latvijas mobilo sakaru nozares uzņēmumiem. Tas ļauj ar pārliecību raudzīties uz uzņēmuma attīstību turpmākajos periodos. Tele2 apgrozījums 2014. gadā veidoja 100 miljonus eiro, savukārt Tele2 peļņa no pamatdarbības jeb EBITDA bija 32,3 miljoni eiro.
 
Šogad mēs turpināsim attīstīt 4G tīklu, lai tas būtu pieejams jau 90% valsts iedzīvotāju, kā arī turpināsim patīkami pārsteigt ar augstu servisa līmeni un jauniem pakalpojumiem gan iedzīvotājus, gan uzņēmumus.
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti