20.07.2018

“Tele2” saglabā 4G lejupielādes ātruma līdera pozīcijas un kāpina apgrozījumu par 9%

2018. gada pirmajā pusgadā vadošā mobilo sakaru operatora “Tele2” apgrozījums pieauga par 9%, salīdzinot ar to pašu periodu pērn. Apgrozījuma kāpumu galvenokārt ietekmēja ieņēmumu pieaugums no sniegtajiem pakalpojumiem par 12% un lieliskajiem iekārtu un aksesuāru pārdošanas rezultātiem par 20%.

Šonedēļ izziņoti Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) dati par telekomunikāciju nozari 2018.gada pirmajā pusgadā parāda,  ka “Tele2” jau  trešo gadu ieņem stabilas līdera pozīcijas pēc 4G lejupielādes ātruma un  pārklājuma rādītājiem. Tā, vidējais lejupielādes ātrums SPRK mērījumu vietās “Tele2” tīklā sasniedza 41,18 Mbiti/s, savukārt fiksētas augstas lejupielādes ātruma vērtības maksimāli sasniedza 123 Mbiti/s, kas ir labākais sniegums Latvijas tirgū.
 
“2018. gada pirmajos sešos mēnešos mēs esam vēl vairāk pilnveidojuši savu tīklu, strādājuši pie ģimenes piedāvājumiem un spēruši pirmo soli gudro sadzīves ierīču izplatīšanā. Otrajā ceturksnī sasniedzām lielisku apgrozījuma un peļņas pieaugumu, ko veicināja aktīvāka platjoslas mobilā interneta izmantošana. Strauji pieauga arī pēcapmaksas klientu skaits un to mobilo datu patēriņš gan Latvijā, gan Eiropas Ekonomiskajā zonā,” labos rezultātus skaidro “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.
Dalīties ar rakstu

Meklē izdevīgu tarifu plānu?

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā darba dienā.

Sūtīt

Piesakies Tele2 jaunumiem e-pastā un esi pirmais, kas uzzina par akcijām, atlaidēm un jauniem pakalpojumiem.

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti