Biznesam  |  Blogs  |  RU
2.11.2016

“Tele2” Rīgā un Pierīgā uzstādījis 110 jaunas 4G bāzes stacijas

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” 2016. gada desmit mēnešos būtiski palielinājis 4G tīkla kapacitāti Rīgā un tās apkārtnes novados (Babītē, Carnikavā, Garkalnē, Mārupē un Stopiņos). Investējot 780 000 eiro, “Tele2” ir uzbūvējis 110 jaunas 4G bāzes stacijas, kas nodrošina augstu pakalpojuma kvalitāti nemitīgi pieaugošajam “Tele2” mobilā interneta klientu skaitam un patēriņam.
“Straujiem soļiem tuvojamies savam mērķim - Rīgā nodrošināt ātrāko mobilo internetu Baltijas valstīs. Rīgā un pierīgā šogad esam uzbūvējuši 110 jaunas 4G bāzes stacijas, nodrošinot lielāku kapacitāti un vēl lielāku interneta ātrumu katram lietotājam. Esmu pārliecināta, ka, Rīgai ir visas iespējas kļūt par paraugu Baltijā mobilā interneta jomā!” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.
 
“Mobilais internets ir straujāk augošais pakalpojums mobilo sakaru nozarē – cilvēki joprojām daudz zvana un sūta īsziņas, tomēr “Tele2” tīklā lielāku noslodzi rada interneta lietošana. Esam uzbūvējuši Latvijā plašāko 4G tīklu, un, ņemot vērā pieaugošo “Tele2” mobilā interneta klientu skaitu un patēriņu, turpinām celt jaunas bāzes stacijas, lai gada beigās 4G tīkls būtu pieejams 97% Latvijas teritorijas. Rīgā, Mārupē, Ādažos, Baložos, Daugmalē, Kalngalē, Garupē, Beberbeķos un vēl 36 apdzīvotās vietās Latvijā esam aktīvi izvērsuši arī 4G+ tīklu, kas nodrošina vēl lielāku mobilā interneta ātrumu. Tāpat Rīgā, Jūrmalā, Rēzeknē, Daugavpilī un Ventspilī jau darbojas “Tele2” 4G++ tīkls, kas nodrošina šobrīd pasaulē ātrāko mobilo internetu,” piebilst  L.Krūmiņa.
 
“Tele2” interneta klientu skaits jau sasniedz vairākus simtus tūkstošus. Visaktīvāk 4G mobilo internetu lieto Rīgā un tās apkārtnes novados, tomēr arī reģionos pēdējā gada laikā iedzīvotāji aktīvāk sākuši izmantot interneta telefonā sniegtās priekšrocības, daudzviet uzstādot mobilā patēriņa rekordus.
 
“Tele2” ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus un ir sagatavots nākotnei – līdz pat 20 reizēm lielākai tīkla slodzei, kuru, paredzams, ka tuvāko gadu laikā radīs pieaugošā mobilā interneta lietošana.
 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti