Biznesam  |  Blogs  |  RU
8.04.2016

“Tele2”: Rīgā nodrošināsim ātrāko mobilo internetu Baltijā

Ar mērķi Rīgā nodrošināt ātrāko mobilo internetu Baltijas valstīs “Tele2” veic frekvenču diapazona pārplānošanu, kā rezultātā vairāk resursu tiks atvēlēti 4G tīkla vajadzībām, nodrošinot lielāku kapacitāti un vēl lielāku ātrumu katram lietotājam.
“Mums jau ir Rīgas teritoriju pārklājošs 4G, 4G+ un 4G++ tīkls, kura kapacitāti regulāri paaugstinām – šogad galvaspilsētā esam jau uzbūvējušu 35 jaunas jaunākās paaudzes tehnoloģiju bāzes stacijas. Šobrīd “Tele2” tehniskā komanda aktīvi strādā, lai Rīgā būtu ātrākais mobilais internets Baltijas valstīs, ko paveiksim atvēlot visos iespējamos frekvenču diapazonos pēc iespējas lielāku kapacitāti 4G internetam. Esmu pārliecināta, ka, veicot tīkla frekvenču diapozona pārplānošanu un ceļot jaunas 4G bāzes stacijas, Rīgai ir visas iespējas kļūt par paraugu Baltijā mobilā interneta jomā!” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.
 
“Tele2” ir Baltijā modernākais mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus, kas teorētiski dod līdz pat 375 Mbit/s lejuplādes ātrumu. “Tele2” klienti ir puse Latvijas iedzīvotāji, savukārt “Tele2” mobilo internetu lieto vairāki simti tūkstoši klienti un šis skaits turpina strauji pieaugt.
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti