Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.11.2016

“Tele2” piedāvā jaunu norēķinu iespēju Google Play

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” uzsācis sadarbību ar Google un kā pirmais Latvijā piedāvā saviem klientiem - AndroidTM lietotājiem – iespēju ērtākiem maksājumiem Google PlayTM. Tagad “Tele2” klientiem ir iespēja maksājumus par aplikācijām un citiem pirkumiem pievienot savam ikmēneša rēķinam par telekomunikāciju pakalpojumiem tā vietā, lai maksātu ar bankas karti.

Līdz šim maksājumi par aplikāciju iegādi Google PlayTM tika veikti ar bankas kartēm. Iespēja maksāt par Google PlayTM pakalpojumiem, iekļaujot tos sava mobilo sakaru operatora rēķinā, ir jaunums Latvijas tirgū un paver iespēju “Tele2” klientiem ērti un droši lietot jaunus un inovatīvus pakalpojumus gan personīgajām, gan biznesa vajadzībām. 

“Mūsu klienti bauda zibenīgo “Tele2” 4G internetu, lietojot interesantas un kvalitatīvas aplikācijas. Pirkumi Google PlayTM ir lieliska iespēja iegūt vairāk no sava viedtālruņa, turklāt drošā veidā. Šīs sadarbības ietvaros “Tele2” ir pirmais mobilo sakaru operators Latvijā, kas piedāvā klientiem veikt pirkumus Google Play, iekļaujot tos “Tele2” rēķinā vai maksājot no priekšapmaksas konta. Tas būs īpaši nozīmīgi un pavērs jaunas iespējas mūsu klientiem, kuri dažādu iemeslu dēļ ir izvēlējušies nereģistrēt savas banku kartes, piemēram, nevēloties izmantot bankas karti bērna tālrunī,” stāsta Didzis Solims, “Tele2” produktu direktors.

 
“Google PlayTM piedāvā plašu jaunāko filmu klāstu gan iegādei, gan nomai, tāpēc šobrīd mēs esam pievienojuši  Google PlayTM kā piekto aplikāciju “Tele2” Atvērtajai televīzijai”. Tas nozīmē vēl plašāku un dažādāku saturu mūsu klientiem, kuri to var baudīt gan mobilajās ierīcēs vai izmantot Straumētāju, lai skatītos pārraides arī TV ekrānā,” piebilst D.Solims.
 
Jaunais maksājuma veids par Google PlayTM ir pieejams visiem “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klientiem, kas lieto AndroidTM ierīces, un tiek piedāvāts bez papildu maksas. Pēcapmaksas klientiem maksa par pirkumiem Google PlayTM tiks iekļauta ikmēneša rēķinā, savukārt “Zelta Zivtiņas” lietotājiem – iekļauta ikmēneša rēķinā vai norēķinoties no priekšapmaksas konta.

Google PlayTM piedāvā aplikācijas, filmas, grāmatas un mūziku. Viedtālruņu lietotājiem ir pieejamas vairāk kā 1 miljons aplikāciju, 35 miljoni dziesmu un vairāk kā 5 miljoni grāmatu.
 
Lai sāktu lietot jauno pakalpojumu, klientiem, kuri izmanto AndroidTM ierīces, ir jāpievieno savs “Tele2” mobilais numurs savā Google profilā un, norēķinoties par saturu, jāizvēlas “Tele2” kā maksājuma veids. Limits par vienu pirkumu ir līdz 15 eiro un mēneša limits - līdz 50 eiro.
 

AndroidTM un Google PlayTM ir Google Inc. reģistrētas preču zīmes.

 
Vairāk informācijas “Tele2” mājas lapā: https://www.tele2.lv/papildu-pakalpojumi/google-play-tele2/
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti