Biznesam  |  Blogs  |  RU
27.03.2020

Tele2 mājas birojs, lai bizness neapstātos

Situācija valstī ir mainījusi mūsu ikdienu. Un uzņēmumi, kuru darbinieki šobrīd strādā no mājām, sastopas ar izaicinājumiem klientu apkalpošanā.

Lai Tava uzņēmuma dabs neapstātos un vienlīdz veiksmīgi darbotos arī šajos apstākļos, Tele2 piedāvā ērtus risinājumus attālinātai darba veikšanai:
Ātru mājas mobilo internetu visā Latvijas teritorijā.
Gudro zvanu vadības risinājumu “Teamer” ērtai un pārskatāmai ienākošo, izejošo un neatbildēto zvanu koordinēšanai.

Ļauj “Teamer” vadīt zvanus Tavā vietā

Strādājot attālināti, ir īpaši svarīgi atbildēt uz visiem klientu zvaniem, kā arī laikus novirzīt klientu pie atbilstošā speciālista.

Ar “Teamer” palīdzību klients uzreiz tiks savienots ar meklēto speciālistu atbilstoši sarunas tematikai. Turklāt uzņēmuma sagatavotie balss paziņojumi klientiem un sadarbības partneriem ieviesīs tūlītēju skaidrību bez nepieciešamības veikt liekus zvanu savienojumus.

Esi vienmēr sazvanāms
Pat tad, ja Tavā birojā neatrodas neviens no darbiniekiem, “Teamer” nodrošinās, ka gan Tu, gan Tavi kolēģi būs sazvanāmi neatkarīgi no savas atrašanās vietas.

Ar “Teamer” veic zvanu pāradresāciju no kopējā uzņēmuma numura uz vienu vai vairākiem citiem numuriem pēc savas izvēles. Tādā veidā vari būt drošs, ka uzņēmums vienmēr būs pieejams klientiem. Turklāt to viegli veikt gan fiksētajām, gan mobilajām telefonu līnijām.

Klients novērtē, kad Tu to novērtē
Šobrīd ikvienam klienta zvanam ir īpaši liela vērtība. Rēķinot skaitļos – viens neatbildēts zvans uzņēmumam izmaksā aptuveni 60 eiro.
Kā liecina “Tele2” un “SKDS” veiktā aptauja, 85 % iedzīvotāju ļoti pozitīvi novērtē, kad uzņēmuma pārstāvis atzvana tad, ja iepriekš nav varējis atbildēt uz zvanu. Īpaši pašlaik. Tāpēc saznies ar savu Biznesa klientu attiecību speciālistu, kas palīdzēs Tavam biznesam veiksmīgi darboties arī šajā izaicinājumiem pilnajā laikā.

Par veiksmīgu uzņēmējdarbību!
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti