Biznesam  |  Blogs  |  RU
5.02.2013

Tele2 klientu kļūst vairāk!

Mums ir liels prieks, ka Tele2 klientu lokam pērn pievienojušies 23 000 jaunu klientu, kopējam klientu skaitam 2012.gada 31.decembrī veidojot 1 043 233!

 

Pastiprinātas konkurences apstākļos 2012. gadā Tele2 sasniedza ievērojamus rezultātus vairākās jomās – Tele2 ir līderis pēc balss klientu skaita, kā arī jau otro gadu pēc kārtas tika godināts kā klientu uzslavētākais mobilo sakaru operators. Tāpat Tele2 Latvijā nodrošina ātrāko mobilo internetu saskaņā ar jaunāko SPRK kvalitātes pārskatu. 

 

“Pērn veiksmīgi iesākām un šogad pabeigsim vienu no lielākajiem investīciju projektiem mobilo sakaru nozarē – Tele2 tīkla modernizāciju ar Nokia Siemens Networks jaunākajām tehnoloģijām. Tas mums ļaus arī turpmāk nodrošināt ātrāko mobilo internetu Latvijā ar vēl lielāku pārklājumu, kā arī būsim gatavi ceturtās paaudzes jeb 4G pakalpojumu piedāvāšanai. Atbildot uz klientu pieprasījumu, visos tarifu plānos esam iekļāvuši datu pārraidi. Mobilais internets arī turpmākajos gados būs straujāk augošais pakalpojums nozarē, kas nodrošinās lielāku lietotāju skaitu un apgrozījuma pieaugumu,” stāsta Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

 

Tele2 ir jau modernizējis tīklu Vidzemē, Latgalē un Zemgalē, un pašlaik veic tīkla infrastruktūras maiņu Kurzemē, kam sekos Rīga, Jūrmala, Saulkrastu un Tukuma novadi. Pēc tīkla modernizācijas Tele2 nodrošinās ātrgaitas mobilo internetu 95% iedzīvotāju. Kopumā 2012. gada laikā tīkla attīstībā Tele2 investēja vairāk nekā 6 miljonus latu. 

 

Esam gandarīti ar sasniegtajiem rezultātiem aizvadītajā gadā – lai arī nozarē valdīja asa konkurence, Tele2 ir nodrošinājis stabilu finanšu sniegumu un sasniedzis 48% tirgus daļu pēc aktīvo balss klientu skaita. 

 

 

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti