20.05.2015

Tele2 klientiem līdz pat 87% izdevīgāki zvani no Latvijas uz ārvalstīm

Lai klientiem nebūtu vairāk jāmaksā par katru zvana minūti uz ārvalstīm, Tele2 laiž klajā jaunumu – Starptautiskās zvanu pakas.

Tagad Tele2 klienti var izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko zvanu apjomu (30, 60 vai 150 minūtes) par izdevīgu cenu, lai zvanītu no Latvijas uz valstīm Eiropas Savienībā un Eiropas Ekonomikas zonā.
 
Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis: “Tele2 ir pirmais mobilo sakaru operators Baltijas valstīs, kas ievieš šādu inovāciju Latvijas tirgū. Zvanu skaits no Latvijas uz ārvalstīm katru gadu būtiski pieaug, tāpēc priecājamies mainīt tirgu un sniegt iespēju iedzīvotājiem daudz brīvāk zvanīt uz Eiropas valstīm. Mūsu aprēķini rāda, ka, piemēram, lietojot Starptautisko zvanu paku ar 30 minūtēm, iedzīvotāji varēs ietaupīt līdz pat 70%, savukārt ar Starptautisko zvanu paku ar 150 minūtēm ietaupījums sasniegs līdz pat 87%.”
 
Tele2 Starptautisko zvanu pakas ir pieejamas jebkuram Tele2 tarifu plānam par izdevīgu papildu abonēšanas maksu –

  • 30 minūtes par 3,99 eiro (pieslēgt var sūtot īsziņu ar kodu “STE30” uz 1687)
  • 60 minūtes par 5,99 eiro (“STE60”)
  • 150 minūtes par 9,99 eiro (“STE150”).

ES/EEZ valstis: Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Grieķija, Horvātija, Igaunija, Itālija, Īrija, Kipra, Lielbritānija, Lietuva, Luksemburga, Malta, Nīderlande, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija, Islande, Lihtenšteina, Norvēģija.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā darba dienā.

Sūtīt
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti