Biznesam  |  Blogs  |  RU
31.03.2017

“Tele2” klientiem iespēja iepriekšpasūtīt jaunos Samsung Galaxy S8 un S8+ telefonus

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” līdz ar jauno Samsung Galaxy S8 un S8+ telefonu prezentāciju 29.martā, ir uzsācis to iepriekšpārdošanu savā interneta veikalā. Šobrīd abi jaunie Samsung Galaxy modeļi pie “Tele2”  iepriekšpārdošanā pieejami melnā (Midnight Black) un pelēkzilā (Orchid Grey) krāsā. Plānots, ka “Tele2” klienti, kas izvēlēsies jaunos Samsung Galaxy modeļus iegādāties jau šobrīd, savus tālruņus saņems, sākot ar šī gada 18.aprīli jeb vismaz astoņas dienas pirms to parādīšanās veikalu plauktos.
 
“Mēs rūpējamies, lai “Tele2” klientiem būtu pieejams pēc iespējas plašāks jaunāko ierīču klāsts gan mūsu centros, gan arī interneta veikalā. Priecājos, ka jauno Samsung Galaxy S8 un S8+ iepriekšpārdošanu varam sākt uzreiz pēc jauno modeļu prezentācijas. Šobrīd redzam, ka mūsu klienti ļoti aktīvi ir izvēlējušies šo iespēju izmantot,” stāsta Dace Škrabe, Mazumtirdzniecības departamenta direktore.
 
“Jaunais Galaxy S8 un S8+ ir apliecinājums tam, cik bezgalīgas iespējas un plašus apvāršņus spēj pavērt viedtālrunis. Tie ir ne tikai vizuāli iespaidīgi un neparasti tālruņi, bet arī patiešām gudras ierīces, kas ļauj tās lietot viegli un intuitīvi. Esam bagātinājuši arī papildierīču klāstu ar jauno, inteliģento Bixby platformu, kā arī Samsung DeX unikālu risinājumu, kas viedtālruni ļauj vadīt un tajā darboties no datora darbvirsmas," stāsta Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Māris Ķikāns.
 
Oficiālā pārdošana Samsung Galaxy S8 un S8+ plānota, sākot ar šī gada 28.aprīli. Klientiem, kuri tālruni būs iegādājušies iepriekšpārdošanā, telefonu piegādes plānots sākt aptuveni nedēļu ātrāk.
 
Plašāka informācija par jaunajiem Samsung Galaxy S8 un S8+:
 http://www.samsung.com/lv/smartphones/galaxy-s8/
 
Plašāka informācija par “Tele2” piedāvājumu:
 https://www.tele2.lv/telefoni/?filter=1&S=D&M[]=SAMSUNG&N=S8
 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti