Biznesam  |  Blogs  |  RU
17.04.2020

Tele2” klienti ir visapmierinātākie ar mobilā interneta ātrumu ārkārtas situācija laikā

Mobilo sakaru operatora “Tele2” un socioloģisko pētījumu aģentūras “Norstat” veiktajā iedzīvotāju aptaujā noskaidrots, ka “Tele2” klienti ir visapmierinātākie ar mobilā mājas interneta ātrumu šajā ārkārtas situācijas laikā - ar to ir apmierināti 80% klientu. Vienlaicīgi pārējiem diviem mobilo sakaru operatoriem Latvijā šis rādītājs ir attiecīgi 75% un 71%.

Ārkārtas situācija ļoti spilgti parāda moderno tehnoloģiju un interneta lomu mūsu ikdienā. Faktiski šīs lietas ir kritiski svarīgas, lai mēs varētu funkcionēt – strādāt, mācīties un iegādāties preces un pakalpojumus, atrodoties jebkurā vietā un laikā,” saka Tele2 komercdirektors Raivo Rosts. “Pirms diviem gadiem veicām mūsu tīkla jaudas testu, piešķirot mūsu klientiem bezlimita mobilo internetu un aicinot aktīvi to lietot. Jau tad pārliecinājāmies, ka tīkls spēj turēt lielo slodzi. Tam pamatā ir 2015. gadā veiktās investīcijas modernākajās tīkla tehnoloģijās, kas tagad, kad zvanu skaits tīklā ir palielinājies par aptuveni 40% un datu patēriņš par 20%, ļauj nodrošināt mūsu klientiem augstas kvalitātes sakarus.”

Ņemot vērā, ka šobrīd vairāk nekā 50% Latvijas iedzīvotāju strādā attālināti, tikai aptuveni 10% ir novērojuši būtisku mobilā interneta ātruma samazinājumu kopš ārkārtas situācijas iestāšanās.

“Mobilais mājas internets pašreizējos ārkārtas apstākļos ir nodemonstrējis savus plusus. Jau iepriekš dažādās aptaujās noskaidrojām, ka visbiežāk par labu mobilā mājas interneta izmantošanai mājās atzītas tehnoloģijas bezvadu priekšrocības un ērtā uzstādīšana, kā arī tehnoloģijas mobilitāti – iespēju to paņemt līdzi dodoties, piemēram, uz lauku mājām vai vasarnīcu,” atzīst R.Rosts.

Iedzīvotāju aptauja, kas veikta marta beigās, arī atklāj, ka cilvēkiem šodien vislielākās neērtības radītu, ja viņiem būtu jāiztiek bez mobilā telefona (86%) un interneta (84%).

Online aptauja veikta: 26.03.- 31.03.2020. Tajā piedalījās 976 respondenti.
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti