22.03.2016

“Tele2” jauno tarifu plānu “Zelts” lietotāju skaits pārsniedz 50 000

Vadošā mobilo sakaru operatora “Tele2” jaunie tarifu plāni “Zelts”, kuri tika ieviesti vien pirms trim mēnešiem, ir jau pārsnieguši 50 000 lietotāju. “Tele2” jaunie tarifu plāni “Zelts” ir veiksmīgākā inovācija mobilo sakaru tirgū pēdējo trīs gadu laikā, sasniedzot straujāko lietotāju skaita pieaugumu.
 

““Tele2” kā pirmais Latvijā ieviesa tarifu plānus, kuri ir veidoti priekšplānā izvirzot internetu visās Baltijas valstīs un tā lietošanas ērtumu, nevis zvanus un īsziņas kā tirgū bija ierasts. Priecājamies, ka iedzīvotāji novērtē un aktīvi lieto “Tele2” jauno piedāvājumu, kā rezultātā redzam būtiskas izmaiņas klientu paradumos – trīs mēnešu laikā kopš ieviesām jaunos tarifu plānus “Zelts” mobilā interneta patēriņš “Tele2” tīklā Latvijā ir pieaudzis par 30%, savukārt Baltijā – par 75%, salīdzinot ar interneta patēriņu, kāds bija pirms tam. “Tele2” plašākais 4G tīkla pārklājums Latvijā un Baltijā kombinācijā ar jaunajiem tarifu plāniem šobrīd ir labākais mobilo sakaru piedāvājums, un mūsu mērķis ir ar to būtiski palielināt gan “Tele2” tirgus daļu, gan klientu apmierinātību,” saka “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts.
 
Pagājušā gada nogalē “Tele2” mainīja līdzšinējo pieeju mobilo sakaru tirgum un ieviesa četrus spēcīgus, vienkārši saprotamus tarifu plānus, kuri veidoti pēc datu apjoma principa tā, lai ikviens varētu atrast saviem interneta lietošanas paradumiem atbilstošāko. Interneta telefonā iepazinējiem “Tele2” iesaka tarifu plānu “Zelts 100MB” vai “Zelts 1,5GB” attiecīgi ar 100MB vai 1,5GB interneta Baltijā un bezlimita zvaniem un īsziņām Latvijā, savukārt aktīviem interneta lietotājiem – “Zelts 6GB” ar Baltijā 6GB un bezlimita zvaniem un īsziņām. Nepārtrauktiem interneta lietotājiem, esot Latvijā un ceļojot ārvalstīs, labākais piedāvājums ir “Zelts Bezlimits” ar bezlimita internetu Latvijā un bezlimita zvaniem un īsziņām Baltijā.
 
Par tarifu plānu “Zelts” lietotājiem ir kļuvuši “Tele2” un citu operatoru klienti, tajā skaitā arī tādi, kas līdz šim internetu telefonā nelietoja. Tas skaidrojams ar to, ka līdz ar jauno piedāvājumu “Tele2” arī ieviesa jaunumus interneta patēriņa kontrolē. Ar drošu interneta izmaksu kontroli “Zelts” lietotāji, sasniedzot pieejamo interneta apjomu, to var turpināt lietot tikai apstiprinot papildus apjoma iegādi, kā arī, atverot https://dati.tele2.lv, var redzēt interneta patēriņu reālā laikā vai papildināt to. “Zelts” ir arī vienīgie tarifu plāni Latvijā, kuriem ir iespēja papildus iegādāto, bet mēneša laikā neiztērēto interneta apjomu lietot arī nākamajā mēnesī.
 
“Tele2” paredz, ka jaunais piedāvājums šogad radīs mobilā interneta patēriņa “sprādzienu”, tomēr bažas tas nerada, jo “Tele2” ir tam sagatavojies ar Baltijā modernāko sakaru tīklu, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus un var izturēt līdz pat 20 reizēm lielāku tīkla slodzi. “Tele2” ir uzbūvējis 4G tīklu ar Latvijā plašāko pārklājumu, kas ir pieejams 93% jeb 1,8 miljoniem iedzīvotāju, un šogad “Tele2” turpina strauji izvērst 4G tīklu. 

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti