Biznesam  |  Blogs  |  RU
14.06.2017

“Tele2” Ilgtspējas indeksā 2017 ieguvis sudrabu

Šī gada jūnijā “Tele2” Ilgtspējas indeksa apbalvošanas ceremonijā, kas ik gadu vērtē Latvijas uzņēmumus, nosakot to darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni, ieguvis sudraba kategoriju. 
 
Tas ir atzinīgs novērtējums “Tele2” īstenotajām aktivitātēm sabiedrības atbalstam un ilgtspējai. “Tele2” jau 11 gadus atbalsta un organizē “ZZ Čempionātu” - Latvijā vērienīgākās skolēnu sporta un prāta spēles, kas šogad pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu. Par tradīciju kļuvis arī darbinieku Ziemassvētku tirdziņš, kurā savāktie līdzekļi kopā ar uzņēmuma atbalstu palīdzēja radīt drosmes uzlīmes mazajiem Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas pacientiem kā iedrošinājumu dažādu procedūru laikā. Tāpat “Tele2” ir vienīgais mobilo sakaru operators Baltijas valstīs, kas pilotprojekta ietvaros darbina bāzes staciju, izmantojot arī vēja un saules enerģiju.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un sabiedrībā. Iniciatīvas partneri ir Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts un nacionālā līmeņa sociālie partneri Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.
 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti