Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.02.2016

“Tele2” februārī pārdevis rekordaugstu mobilo telefonu skaitu

Vadošā mobilo sakaru operators “Tele2” šī gada februārī ir sasniedzis rekordaugstu mobilo telefonu pārdošanu. Salīdzinot ar šī gada janvāri, februārī “Tele2” Centros un mājas lapas internetveikalā kopumā pārdoto telefonu skaits pieaudzis par 40%.
“Parasti gada pirmajā ceturksnī mobilo telefonu pārdošana ir zemākā gada griezumā  – lielākā daļa iedzīvotāju, kuri vēlējušies iepriecināt sevi vai savus ģimenes locekļus ar jaunu telefonu, ir to izdarījuši Ziemassvētku un Jaunā gada svētku laikā. Šogad februārī, piedāvājot klientiem vairākus mobilo telefonu modeļus par tirgū izdevīgākajām cenām, esam sasnieguši vēl nebijušu pārdošanas apjomu. Pieprasījums ir pat būtiski pārsniedzis pieprasījumu. Atgādinu, ka pagājuša gada decembrī pirms svētkiem arī tika sasniegts pārdošanas rekords,” saka “Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe.
 
Komentējot tirgus tendences, D.Škrabe piebilst: “Kopumā paredzu, ka šogad augsts pieprasījums pēc viedtelefoniem saglabāsies visu gadu, un iedzīvotāji dos priekšroku augstākās klases viedtelefoniem, ar kuriem var lietot 4G internetu. Agrāk liela daļa iedzīvotāju iegādājās jaunu telefonu ik pēc diviem, divarpus gadiem, bet šobrīd, jauniem viedtelefoniem un tehnoloģijām ienākot tirgū daudz straujāk, arī cilvēki biežāk maina mobilo telefonu, iegādājoties jaunu. Šogad iedzīvotāji arī gaida vairākus jaunumus, tajā skaitā “Samsung Galaxy S7” un jauno “Apple” viedtelefonu.”
 
Latvijā darbojas 39 “Tele2” Centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 400 tūkstošiem esošajiem un topošajiem “Tele2” klientiem. Šogad “Tele2” pabeigs vērienīgu Centru modernizācijas projektu, kas tika uzsākts pirms trim gadiem ar mērķi nodrošināt labāko klientu servisu telekomunikāciju nozarē. “Tele2” jaunais dizaina koncepts ir jau ieviests 27 Centros Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Rīgā, Valmierā, Ventspilī un Talsos investīciju apjomam pārsniedzot 1,4 miljonus eiro. Līdz gada beigām “Tele2” ieviesīs jauno dizaina konceptu vēl 14 Centros Bauskā, Liepājā un Rīgā. Jaunā dizaina koncepta Centros “Tele2” piedāvā arī īpašus “Samsung”, “Huawei”,  “Sony” un “LG” stendus ar to jaunākajām mobilajām ierīcēm, tajā skaitā arī tādām, kas pārdošanā būs tikai tuvākajā laikā.
 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti