Biznesam  |  Blogs  |  RU
20.05.2021

“Tele2” darbinieki 100 dienas gadā varēs strādāt attālināti

Mobilo sakaru operatora “Tele2” biroja darbinieki arī pēc pandēmijas beigām 100 dienas gadā varēs strādāt attālinātā režīmā. Kā atzīst uzņēmumā, šāds lēmums pieņemts, analizējot darba efektivitātes rādītājus un apkopojot darbinieku viedokļus par nākotnes iekšējo darba organizāciju pēc pandēmijas beigām.  
“Tele2” biroja darbinieki attālināti strādā kopš 2020. gada marta vidus. Pielāgošanās jaunajiem apstākļiem notika 24 stundu laikā, jo uzņēmuma darbiniekiem bija viss nepieciešamais tehnoloģiskais nodrošinājums, lai darba pienākumus varētu veikt arī no mājām. 

“Šobrīd, kad vakcinēšanas tempi sāk uzņemt apgriezienus, mēs mērķtiecīgi domājam, kad un kā varēsim atgriezties birojā, kāda būs jaunā darba organizācija. Darbs attālinātā režīmā ir pierādījis, cik liela vērtība ir organizācijas iekšējai darba kultūrai un uzņēmuma vērtībām. Daudziem iespējams iepriekš šķita, ka vērtības ir tikai skaisti vārdi uz papīra vai sienas, bet tas tā nav, ja tās tiešām tiek ikdienā ievērotas un praktizētas. “Tele2” tās šajā laikā ir ļoti palīdzējušas,” atzīst “Tele2” personāla daļas vadītāja Aija Bite-Ozere. “Mums birojs nākotnē kalpos kā atsevišķu svarīgu sapulču un projektu darba grupu tikšanās vieta, kā arī vide, kur kolēģiem socializēties. Tas nozīmē, ka aptuveni 40% no darba laika katrs darbinieks, ja vēlēsies, varēs pavadīt ārpus biroja.”

Kad situācija ar Covid-19 saslimstību mazināsies un tiks atcelti lielākā daļa ierobežojumu, “Tele2” saglabās elastīgu darba pieeju. Proti, biroja darbinieki turpmāk varēs divas dienas nedēļā jeb līdz 100 dienām gadā strādāt attālinātā režīmā. Darbinieks varēs izvēlēties, kuras no dienām pavadīt birojā, bet kuras – ārpus tā.

“Domāju, kā ikvienam uzņēmumam, arī mums, bija zināmas bažas par to, kā darbs attālināti ietekmēs gan darba efektivitāti, gan arī darba kultūru uzņēmumā. Mūsu līdzšinējā pieredze vairāk nekā gada garumā ir bijusi pozitīva, jo uzņēmuma finanšu rādītāji ir labi un darbinieku iesaistes rādītāji ir saglabājušies ļoti augstā līmenī,” saka A. Bite-Ozere.

“Tele2” strādā vairāk nekā 340 darbinieku. Uzņēmums nodokļos aizvadītajā gadā samaksājis aptuveni 22,6 milj. eiro. 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti