Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.03.2017

“Tele2” būvēs jaunas bāzes stacijas, ieguldot attīstībā aptuveni 3 miljonus eiro

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” šogad plāno uzbūvēt vismaz 60 jaunas bāzes stacijas visā Latvijā, šim uzdevumam atvēlot aptuveni 3 miljonus eiro. Paralēli investīcijām infrastruktūrā un tīkla jaudas palielināšanā “Tele2” turpinās papildus investēt arī 4G+ un 4G++ tehnoloģijās, tādējādi nodrošinot vēl lielākus interneta ātrumus saviem klientiem.
 
  “Šobrīd “Tele2” ir plašākais un visefektīvāk izveidotais 4G tīkla pārklājums, kas pieejams 99% Latvijas iedzīvotāju, un, pēc  SPRK mērījumiem[1], “Tele2” ir vidēji ātrākais mobilais internets visā Latvijā. Lai nodrošinātu mūsu klientiem nemainīgi augstu sakaru kvalitāti un ātru mobilo internetu, papildu jaunām bāzes stacijām, izvērtējot tīkla noslodzi, turpinām attīstīt arī 4G+, kas šobrīd sniedz vēl lielāku mobilā interneta ātrumu, kā arī 4G++ tehnoloģijas, kas nodrošina šobrīd pasaulē ātrāko mobilo internetu. Ņemot vērā jau paveikto un plānoto, paredzam, ka “Tele2” būs līderis arī jaunākajos SPRK mobilā interneta ātruma mērījumos,” stāsta Līga Krūmiņa, “Tele2” Tehniskā departamenta direktore.
 
“Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus. “Tele2” ir plašākais 4G pārklājums Latvijas teritorijā un  4G+ tīkls ir pieejams jau 26% iedzīvotāju 44 apdzīvotās vietās visā Latvijā, savukārt Rīgā, Jūrmalā, Rēzeknē, Daugavpilī un Ventspilī jau darbojas “Tele2” 4G++ tīkls, kas nodrošina šobrīd pasaulē ātrāko mobilo internetu. “Tele2” klienti ir puse Latvijas iedzīvotāju.
 
[1] SPRK ik gadu veic izlases un sērijveida interneta pakalpojuma kvalitātes mērījumus ~400 punktos Latvijas teritorijā. “Tele2” uzrāda pārliecinoši labākos rezultātus salīdzinājumā ar konkurentiem, ar interneta ātruma diapazonu virs 10 Mbit/s lielākajā daļā mērījumu.
 Plašāk par pētījuma rezultātiem 2016.gadā: https://www.sprk.gov.lv/lapas/regulatora-kvalitates-merijumi
 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā darba dienā.

Sūtīt
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti