Biznesam  |  Blogs  |  RU
31.10.2017

“Tele2” birojā aizvadīta “Bērnu diena”

2017. gada 27. oktobrī skolēnu brīvlaika noskaņās “Tele2” birojā norisinājās jau par tradīciju kļuvusī “Bērnu diena”. Visi “Tele2” darbinieki, gan tie, kuri strādā Rīgas birojā, gan tie, kuri strādā Tele2 centros, tika aicināti kopā ar bērniem doties uz Tele2 biroju, lai bērni varētu iepazīt savu vecāku darba vidi, ikdienu un kolēģus, kā arī piedalīties aizraujošās un oriģinālās aktivitātēs. Aizvadītajā piektdienā “Tele2” birojs pieauga par teju 80 mazākiem un lielākiem bērniem, priecējot pieaugušos ar bērnu smaidiem un jautrību.

“Bērnu dienas” sākumā vecāki bērniem izrādīja “Tele2” biroju, katru departamentu prezentējot oriģinālā un bērniem saprotamā veidā. Sadalot biroja ciemiņus dažāda vecuma grupās, visu atlikušo dienu viņiem tika piedāvātas oriģinālas, mūsdienīgas un ļoti interesantas nodarbes. Bērni un jaunieši uzlaboja savas komunikācijas prasmes, pateicoties  “Fast Track” mācību programmai, komponēja dziesmas kopā ar “Mash Machine” mūzikas darbnīcas pārstāvju palīdzību, mācījās dejot, kā arī apguva programmēšanas pamatus kopā ar “Learn IT” komandu. Daži no vecākiem nevarēja noturēties pretī kārdinājumam un arī labprāt izmēģināja savus spēkus dažādās aktivitātēs!
 
Viena no interesantākajām aktivitātēm gan bērnu, gan vecāku uztverē bija “Mash Machine” mūzikas darbnīca, kas bērniem ļāva radīt pašiem savu melodiju no vairākiem komponentiem vai pat veselu dziesmu. Mūzikas darbnīcā varēja izvēlēties noteiktu bungu ritmu un tempu, ģitāras skaņu, sev tīkamo balss tembru un melodiju, kā arī tam visam pievienot dažādas klavieru skaņas. Savukārt deju darbnīca apvienoja gan radošumu, gan fiziskās aktivitātes, iesaistot bērnus dažādos deju ritmos un stilos. Dienas beigās lieliski apgūtos deju soļus bērni demonstrēja saviem vecākiem brīnišķīgā priekšnesumā.
 
Par visprogresīvāko aktivitāti “Bērnu dienas” dalībnieki atzina “Learn IT” komandas sarīkoto ieskatu programmēšanā. Mazākā grupa (4-7 gadi) mācījās binārā koda darbības principus un tos pielietoja arī praksē – veidoja krelles, kurās katra bērna vārds tika iekodēts binārajā kodā. Vidējā grupa mācījās programmēšanas pamatus - apguva algoritmus un mācījās pārvērst priekšmetus digitālā signālā un novadīt šo signālu uz datoru. Savukārt paši lielākie bērni radīja mobilo lietotni, kuru vēlāk varēja paši instalēt savā viedtālrunī. Visas “Learn IT” sagatavotās aktivitātes tika sasaistītas ar bērnu iecienīto multfilmu “Kā pieradināt pūķi”.
 
Tās nebūt nebija visas aktivitātes, kurās “Tele2” piedāvāja iesaistīties savu darbinieku bērniem. Uzmanības centrā bija arī virtuālās realitātes 3D brilles, savukārt lielākie bērni izmantoja iespēju aprunāties ar “Tele2” valdes priekšsēdētaju Valdi Vancoviču, kurš dalījās savā pieredzē un informēja bērnus par nākotnes prakses iespējām “Tele2” uzņēmumā.  Taču būtiskākais, ka “Tele2” darbiniekiem šī bija lieliska iespēja parādīt savām atvasēm, kur mamma vai tētis pavada lielāko dienas daļu, ar ko nodarbojas, pie kāda galda sēž un ar kādiem brīnišķīgiem kolēģiem kopā strādā.
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti