Biznesam  |  Blogs  |  RU
3.04.2013

Tele2 atvēris jaunu klientu apkalpošanas centru Rīgā

Priecājamies paziņot, ka paplašinām mūsu klientu apkalpošanas centru tīklu Rīgā, un no šodienas Tele2 klienti mūs var atrast arī t/c Olimpia 1.stāvā, Āzenes ielā 5.

 

 

Jaunais klientu apkalpošanas centrs aizstāj līdzšinējo Tele2 dīlera tirdzniecības vietu un, investējot 35 000 latu, ir veidots un tehnoloģiski aprīkots atbilstoši Tele2 izstrādātajiem dizaina standartiem. 

 

“Augsts klientu serviss ir viena no Tele2 prioritātēm, tāpēc priecājamies paziņot, ka iedzīvotāju ērtībām paplašinām mūsu klientu apkalpošanas centru tīklu un no šodienas Rīgā ir jau pieejami 15 Tele2 klientu apkalpošanas centri,” saka Tele2 Mazumtirdzniecības departamenta direktors Arnis Pūciņš. “Jaunais klientu apkalpošanas centrs Olimpia telpās mums ļaus nodrošināt plašāku servisu, nekā tas bija iespējams līdz šim, kā arī patīkami priecēs tā apmeklētājus ar savu iekārtojumu, plašo produktu klāstu un vēl augstāku klientu apkalpošanas līmeni, ko nodrošinās Tele2 darbinieki, kuri apmācīti atbilstoši mūsu augstajiem klientu apkalpošanas standartiem.”

 

 

Jaunais Tele2 klientu apkalpošanas centrs Olimpia gaidīs apmeklētājus darba dienās, sestdienās un svētdienās no plkst. 10:00 – 21:00. 

 

 

 

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti