Biznesam  |  Blogs  |  RU
18.05.2017

“Tele2” atver jauna koncepta centru t/c “Riga Plaza”

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” atver jaunā koncepta “Tele2” centru Rīgā, tirdzniecības centrā “Riga Plaza”, Mūkusalas ielā 71. Investējot 37 000 eiro, “Tele2” klientu ērtībai iekārtojis centru pēc Latvijā radīta unikāla dizaina koncepta, vienlaikus to arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu, kā arī pašapkalpošanās stendus mans.tele2.lv un manazz.lv. Jaunatvērtais centrs īpaši priecēs “Samsung” zīmola cienītājus un jaunāko ierīču entuziastus, jo tajā ir pieejams plašs jaunāko “Samsung” mobilo produktu sortiments, turklāt iespējams iepazīties arī ar tādām ierīcēm, kas pārdošanā būs tikai tuvākajā laikā.
 
“Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: “”Tele2” centrs tirdzniecības centrā “Riga Plaza” ik mēnesi apkalpo vairāk kā 15 400 esošo un topošo “Tele2” klientu, tāpēc priecājos, ka turpmāk saviem klientiem nodrošināsim ne tikai modernu iepirkšanos, bet arī vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu, plašu jaunāko ierīču izvēli un iespēju tās izmēģināt. Jaunatklātajā “Tele2” centrā uzstādīti arī mobilo sakaru pašapkalpošanās stendi, kuros var ērti veikt maksājumus un saņemt citus “Tele2” un ”Zelta Zivtiņa“ sniegtos mobilo sakaru pakalpojumus. “Tele2” centru koncepts ir viens no modernākajiem Baltijā, un, veicot inovatīvus papildinājumus, būs aktuāls arī turpmākos gadus.”
 
“Tele2” centrā t/c “Riga Plaza” uzņēmums ir saglabājis visas darba vietas, un apmeklētāji ir gaidīti visās nedēļas dienās no plkst. 10.00 līdz 21.00.  
 
Šogad “Tele2” turpinās esošo centru pārbūvi pēc jaunā, Latvijā radītā dizaina koncepta, kopumā investējot aptuveni 377 000 eiro. Šobrīd jaunais “Tele2” centru koncepts jau ieviests 12 centros visā Latvijā. Pirmais jaunā koncepta “Tele2” centrs tika atklāts pērnā gada augusta beigās Saldū.
 
Rīgā kopumā ir 15 “Tele2” centri. Latvijā darbojas 37 “Tele2” centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 420 tūkstošiem esošo un topošo “Tele2” klientu.
 
“Tele2” centru dizaina koncepts ir radīts Latvijā ar mērķi nodrošināt izcilu servisu visiem esošajiem un topošajiem “Tele2” klientiem. Koncepta  ideja ir veidot “Tele2” centrus,  kā vietu mobilo sakaru pakalpojumu konsultācijām un tā fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.
 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti