Biznesam  |  Blogs  | 
LV LV
27.03.2017

“Tele2” atklāj jau otro rekonstruēto jaunā koncepta centru Liepājā

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” pēc rekonstrukcijas ir atvēris jau otro jauna koncepta “Tele2” centru Liepājā, kas atrodas t/c “Ostmala”, Kārļa Zāles laukumā 8. Investējot 28 000 eiro, “Tele2” klientu ērtībai ir iekārtojis centru pēc Latvijā radīta unikāla dizaina koncepta, vienlaikus to arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu, kā arī pašapkalpošanās stendus mans.tele2.lv un manazz.lv.
 
“Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: “Liepājnieki ir aktīvi mobilo pakalpojumu lietotāji, tāpēc ”Tele2” Liepājā ir trīs centri, kuros mūsu pieredzējušie darbinieki katru mēnesi apkalpo un sniedz konsultācijas vairāk nekā 24 400 esošo un topošo “Tele2” klientu. Priecājamies, ka nu jau divi mūsu centri Liepājā piedzīvojuši rekonstrukciju, un turpmāk mūsu klientiem nodrošināsim ne tikai modernu iepirkšanos, bet arī vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu, plašu jaunāko ierīču izvēli un iespēju tās izmēģināt. Jaunatklātajā “Tele2” centrā uzstādīti arī mobilo sakaru pašapkalpošanās stendi, kuros var ērti veikt maksājumus un saņemt citus “Tele2” un ”Zelta Zivtiņa“ sniegtos pakalpojumus. “Tele2” centru koncepts ir viens no modernākajiem Baltijā un, veicot inovatīvus papildinājumus, būs aktuāls arī turpmākos gadus.”
 
“Tele2” centrā Liepājā, t/c “Ostmala”, uzņēmums ir saglabājis visas darba vietas un apmeklētāji ir gaidīti katru dienu no plkst. 10.00 līdz 21.00. Tikpat laipni klientus apkalpos arī pārējos divos “Tele2” centros – jau iepriekš rekonstrukciju piedzīvojušajā centrā t/c “Sala XL” Klaipēdas ielā 62 un “Tele2” centrā Tirgoņu ielā 18.
 
Šogad “Tele2” turpinās esošo centru pārbūvi pēc jaunā, Latvijā radītā dizaina koncepta, kopumā investējot aptuveni 340 000 eiro. Šobrīd jaunais “Tele2” centru koncepts jau ieviests 8 centros visā Latvijā, investējot vairāk nekā 275 000 eiro. Pirmais jaunā koncepta “Tele2” centrs tika atklāts Saldū 2016. gada augusta beigās, savukārt savas pārvērtības pērnā gada novembrī piedzīvoja pirmais “Tele2” centrs Liepājā, t/c “Sala XL”.
 
“Tele2” Kurzemē kopumā ir 6 “Tele2” centri – Ventspilī, Kuldīgā, Saldū un trīs - Liepājā. Latvijā darbojas 38 “Tele2” centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” nodrošina augstākā līmeņa apkalpošanu un konsultācijas ap 420 tūkstošiem esošo un topošo “Tele2” klientu mēnesī.
 
“Tele2” centru dizaina koncepts ir radīts Latvijā ar mērķi nodrošināt izcilu servisu visiem esošajiem un topošajiem “Tele2” klientiem. Koncepta  ideja ir veidot “Tele2” centrus  kā vietu mobilo sakaru pakalpojumu konsultācijām un tā fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.
 
Dalīties ar rakstu

Meklē izdevīgu piedāvājumu?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti