Biznesam  |  Blogs  |  RU
12.04.2013

Tele2 atbalsta un aicina klientus apmeklēt "Rīgas Ritmi 2013"

Tele2 jau 17 gadus atbalsta “Rīgas Ritmus” gan finansiāli, gan nodrošinot mobilos sakarus. Mums ir prieks būt par liecinieku festivāla izaugsmei, un varam droši apgalvot, ka “Rīgas Ritmi” ir kvalitātes zīme mūzikas festivāliem ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā.

 

Piedaloties “Rīgas Ritmi 2013” preses konferencē, Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs sacīja: “Kā „Rīgas Ritmi” ilglaicīgs sadarbības partneris, priecājos par festivāla nepārtraukto izaugsmi. Pateicoties "Rīgas Ritmi", Rīga veidojas par labu džeza centru Baltijas mērogā un drīzumā tas varētu sasniegt arī Eiropas mērogu. Īpašs gandarījums ir par atjaunoto konkursu „Riga Jazz Stage 2013”, jo tas ir nozīmīgs notikums jaunajiem džeza dziedātājiem. Tele2 arī pasniegs īpašu specbalvu savai simpātijai.”

 

Bildē: Tele2 valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs un konkursa "Riga Jazz Stage" direktore Diāna Briežkalne.

 

“Rīgas Ritmi 2013” preses konferencē piedalījās arī Maestro Raimonds Pauls, nodibinājuma “Riga2014” vadītāja Diāna Čivle, “Møller Auto Lidosta” Volkswagen centra direktors Ilgvars Ļubks, mūziķis un “Sony Jazz Stage” laureāts Intars Busulis, kā arī – “Rīgas Ritmi” mākslinieciskais direktors Māris Briežkalns un  konkursa „Riga Jazz Stage” direktore Diāna Briežkalne.

 

Foto: LETA

 

“Rīgas Ritmi 2013” pavasara koncertu sērija norisināsies no 24. – 27.aprīlim, Kongresu namā un “Kaļķu vārtos”.

 

Starptautiskais jauno džeza mākslinieku konkurss „Riga Jazz Stage 2013” notiks 25.aprīlī, plkst. 19:00 kinoteātrī “Splendid Palace”.

 

Ielūdzam mūsu klientus apmeklēt “Rīgas Ritmi 2013” pavasara koncertus! Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad gan Tele2, gan Zelta Zivtiņas klientiem biļetes ir iespējams iegādāties ar atlaidi.

 

Biļetes uz koncertiem var iegādāties visās „Biļešu servisa" kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv

 

Sīkāku informāciju par māksliniekiem, koncertiem un meistarklasi meklējiet: www.rigasritmi.lv

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti