Biznesam  |  Blogs  |  RU
3.11.2017

Tagad “Tele2” klientu centros pieejams arī “iPhone X”

Tagad vadošā mobilo sakaru operatora “Tele2” klientu apkalpošanas centros ir pieejams arī “iPhone X” - viedtelefonu nākotne ar revolucionāri jaunu dizainu un satriecošu ekrānu no vienas tālruņa malas līdz otrai. “iPhone X” lielākajos “Tele2” centros var iegādāties jau no 3. novembra. Pasūtīt tālruni var arī “Tele2” mājaslapā. “iPhone X” papildināja mobilo sakaru operatora sortimentā jau kopš šī gada septembra pieejamo “iPhone 8” un “iPhone 8 Plus”.

“iPhone X” piemīt neatkārtojams stikla un nerūsējošā tērauda dizains ar skaistu 5,8 collu Super Retina displeju un A11 Bionic procesoru, kas nodrošina daudz jaudīgāku telefona darbību. Jauno Apple viedtālruni raksturo paplašināta realitāte un uzlabota 3D videospēļu pieredze, bezvadu uzlāde un sejas atpazīšanas funkcija, kas nodrošina novatorisku un drošu veidu, kā atbloķēt telefonu, identificēt personu un veikt maksājumus.
 
Īpaši jāizceļ “iPhone X” fotografēšanas iespējas. TrueDepth priekšēja kamera papildu sejas atpazīšanas funkcijai nodrošina arī portreta režīmu ar portreta apgaismojumu, ļaujot uzņemt izcilus portretus ar izteiktu dziļuma efektu un Animoji sejiņām. Tās uztver un analizē vairāk nekā 50 dažādas sejas muskuļu kustības, lai jaunā un jautrā veidā atdzīvinātu emociju ikonas. Uzlabotā aizmugurējā kamera ar dubultu optiskā attēla stabilizāciju nodrošina jaunu krāsu filtru, dziļākus pikseļus, uzlabotu Apple izstrādātu attēlu signālu procesoru un portreta režīmu ar portreta apgaismojumu. “iPhone X” virsma gan priekšpusē, gan aizmugurē ir veidota no visizturīgākā stikla, kāds jebkad ticis izmantots viedtelefonu ražošanā. Jaunais Apple viedtālrunis pieejams divās krāsās: sudrabotā un tumši pelēkā.
 
Lai iegūtu plašāku informāciju par “iPhone X” cenām un tarifu plāniem, apmeklējiet “Tele2” mājaslapu http://ej.uz/Tele2_iPhoneX
 
Savukārt plašāka informācija par “iPhone X” ir pieejama www.apple.com
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti