Biznesam  |  Blogs  |  RU
8.08.2013

"Streamus” - legāla mūzika datorā un telefonā!

“Tele2” kopā ar Latvijas uzņēmumu “Music Online”, ir radījuši unikālu, Baltijā pirmo nacionālo mūzikas straumēšanas pakalpojumu, kas ļauj datorā vai ar aplikācijas palīdzību telefonā klausīties visplašāko Latvijas mūziķu un pasaules zvaigžņu repertuāru – vairākus miljonus dziesmu. Noslēgtie līgumi ar pasaulē lielāko mūzikas izdevēju “Universal Music Group” un citām pasaules mēroga ierakstu kompānijām “Streamus” lietotājiem ļauj neierobežoti klausīties daudzveidīgu mūziku, sākot ar, piemēram, agrīnajiem „The Rolling Stones” albumiem, un beidzot ar jaunākajiem lēdijas Gāgas, Lanas del Rejas hitiem. “Streamus” ir unikāls arī ar to, ka piedāvā klausīties līdz šim vēl nebijuši plašu legāli pieejamo Latvijas mūziķu veikumu, jo noslēgts sadarbības līgums ar teju visiem Latvijas populārāko mūziķu izdevējiem.

 

Tikai Tele2 klientiem - lejupielādē aplikāciju un klausies mūziku 30 dienas bez maksas!

Lejupielādē aplikāciju Google Play vietnē, tā pieejama Android operētājsistēmas tālruņiem.  Pēc testa perioda beigām, ja apstiprināsiet pakalpojuma turpināšanu,  abonēšanas cena  būs LVL 4.92 Ls mēnesī (PVN 21% iekļauts). 

Aplikācija darbojas gan mobilajā gan WI-FI tīklā.  Maksa par datiem, kuri iztērēti mobilajā tīklā tiek aprēķināta atbilstoši  izvēlētajam priekšapmaksas vai pēcapmaksas tarifa plānam.

Ja Tev vēl nav pieslēgts datu plāns,  to vari izdarīt šeit!

 

Streamus aplikācija šeit

 

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti