Biznesam  |  Blogs  |  RU
2.10.2019

Rudens džeza noskaņās

“Art of Riga Jazz” sadarbībā ar Tele2 piedāvā īpašu koncertu un meistarklašu sēriju intelektuālās mūzikas baudītājiem.

Tele2 klientiem – 25% atlaide divu biļešu iegādei uz “Art of Riga Jazz” koncertiem.

Atlaižu kodus var saņemt pašapkalpošanās portālā Mans Tele2 sadaļā Tele2 Komplimenti. Biļetes uz koncertiem var iegādāties jau tagad “Biļešu servisa” kasēs vai tīmekļa vietnē bilesuserviss.lv. 
26. oktobris plkst. 19.00
ROOSEVELT COLLIER
Vieta: Latvijas Radio 1. studija

Rūzvelts Koljērs (Roosevelt Collier) ir steel ģitāras meistars, kurš darbojas blūza un fankmūzikas stilos, lielu uzsvaru liekot uz jam session sajūtu. Pateicoties savām ļoti strauji augošajām steel ģitāras spēles prasmēm, kā arī spējai pulcēt ap sevi domubiedrus, Koljēru mēdz saukt par The Dr. jeb Doktoru.

“Viņa koncerti ir piepildīti ar tīru aizrautību, un pat sēdus stāvoklī, ko pieprasa pedal steel ģitāra, viņš joprojām svīst pietiekami, lai krosfita instruktors varētu lepoties.” − Miami New Times.


15. novembris plkst. 19.00
16. novembris plkst. 19.00
CHARLIE HUNTER & LUCY WOODWARD
Vieta: Latvijas Radio 1. studija

Jau 16 gadus un gandrīz 30 albumus Čārlijs Hanters (Charlie Hunter) pastāvīgi papildina savu ģeniālo ģitārspēli gan kā novatorisks komponists, gan kā dažādu mūziķu sastāvu līderis. Viņš ir sastrādājies ar Noru Džonsu (Norah Jones), Mos Def, Džonu Maijeru (John Mayer), D'Angelo un daudziem citiem prominentiem mūziķiem. Visā džeza pasaulē Čārliju uzskata par septiņu un astoņu stīgu ģitāras autoritāti.

“Lūsija [Lūsija Vudvarda] ar savu kaislīgi virtuozo un daudzpusīgo vokālu kopā ar Hantera unikālo ģitārspēli rada apbrīnojamu, vēl nedzirdētu skanējumu....” − Maikls Līgs (Michael League), Snarky Puppy.

 

10.decembris plkst. 19.00
A cappella grupa ACCENT
Vieta: Kinoteātris "Splendid Palace"


"Accent" ir starptautiska sešu vīru a cappella grupa no 5 valstīm, kas visā pasaulē populārajā dziedāšanas stilā radījusi pati savu nišu. Visi "Accent" dalībnieki ir atzīti dziedātāji un instrumentālisti arī ārpus grupas darbības, bet tieši kopā viņi spēj radīt jaunas vokālā džeza nokrāsas.

"Accent" ir pārsteidzošākā jaunā vokālā grupa uz planētas! Lieliski aranžētāji un dziedātāji, viņi piedāvā viskrāšņākās harmonijas, nevainojamu svingu, grūvu, izjūtu un perfektu intonāciju." Jorge Calandrelli, ar "Grammy" balvu godalgots komponists un aranžētājs.

Biļetes nopērkamas “Biļešu serviss” kasēs.

Sīkāka informācija par koncertiem un māksliniekiem www.rigasritmi.lv

 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti