Biznesam  |  Blogs  |  RU
7.03.2013

Pieslēdzies modernākajam mobilajam internetam Latvijā

Pasaule nestāv uz vietas – viss pamazām kļūst modernāks: tehnoloģijas, iespējas... Bet, protams, vienmēr ir vērts pārbaudīt, cik labi tās der tieši Tev.

 

Pagājušā un šī gada laikā esam krietni paplašinājuši mūsu mobilā interneta tīkla pārklājumu Latvijas reģionos, padarot to pieejamāku un aizstājot daudzas bāzes stacijas ar jaunākām tehnoloģijām! Piemēram, Kurzemē pārklājuma uzlabojums ir 60%, Latgalē – 80%, Zemgalē – visi 100%, bet Vidzemē sasniedz pat 150%. Un drīz jau arī Rīgā un tās apkārtnē – Jūrmalā, Saulkrastos un Tukumā – mobilais internets kļūs pieejams tajās vietās, kur līdz šim nav bijis, padarot mūsu tīklu par modernāko Latvijā. 

 

Tāpēc izmēģini Tele2 mobilā interneta piedāvātās iespējas savā dzīvesvietā, piesakoties bezmaksas 7 dienu mobilā interneta testam. Šo 7 dienu laikā Tev nebūs jāmaksā ne par modemu, ne datu plānu.*

 

  • Testa modemu mēs par brīvu nogādāsim uz Tevis norādīto vietu. Bezmaksas piegādi nodrošinām visā Latvijā!

Šo 7 dienu laikā varēsi izlemt, vai vēlies turpināt lietot mobilo internetu. Ja Tev pa prātam būs cits datu plāns un/vai citi modema iegādes nosacījumi, šo 7 dienu laikā nāc uz jebkuru Tele2 klientu apkalpošanas centru un noslēdz jaunu līgumu. Ja līdz testa perioda beigām modemu neatnesīsi, tad Tev automātiski stāsies spēkā datu plāna Klasiskais abonēšanas maksa un modema nomas maksa 1,89 Ls/mēn.  Testa modemu vari saņemt arī jebkurā Tele2 klientu apkalpošanas centrā.

 

Lai aizraujošs tests!

 

* Piesakoties testam, automātiski tiek pieslēgts datu plāns Klasiskais. Ar visiem pieejamiem datu plānu veidiem iepazīsties šeit.

Tele2 pārklājuma karte

   

 

 

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti