Biznesam  |  Blogs  |  RU
3.04.2012

Piedalies un dalies kopā ar Tele2 un Positivus!

Parādi mums, kādu Tu redzi vasaras gaidītāko festivālu, izmēģinot spēkus vides objektu konkursā, ko Tele2 jau trešo gadu rīko kopā ar Positivus.

Piedalies festivāla Positivus noformēšanā un radi interesantu interaktīvo vides instalāciju, kas atbilst tēmai „Piedalies un dalies”. Veidojot darbu, Tu droši vari ļaut brīvu vaļu savai fantāzijai un tēmu brīvi interpretēt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informācija, ko Tev vajadzētu zināt:

  • Darbu vari iesniegt līdz 4. jūnijam, sūtot uz e-pastu positivus@tele2.lv un iekļaujot darba nosaukumu, autoru, kā arī norādot savu tālruņa numuru un e-pastu.
  • Piedalīties konkursā vari gan tad, ja vēl mācies, strādā ar dizainu saistītā nozarē, gan arī tad, ja vienkārši jūti, ka tēma Tevi iedvesmo radīt kaut ko nebijušu.
  • Darbu vari veidot viens pats vai kopā ar draugiem/domubiedriem, turklāt vari iesniegt vairākus darbus.
  • Lai piedalītos, Tev ir jāiesniedz: darba vizualizācija, īss tā idejas apraksts, darba īstenošanai vajadzīgi materiālu/tehnisko vajadzību apraksts un detalizēta izmaksu tāme.
  • Darba īstenošanas izmaksas nedrīkst pārsniegt Ls 500!

5 labāko objektu autori saņems finansējumu, kas ļaus izveidot darbu šī gada Positivus festivālā, kā arī katrs pa 4 ielūgumiem uz festivālu. Žūrijas favorīts saņems papildu simpātiju balvu no Tele2.

 

Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi, turklāt to vārdus līdz 15 . jūnijam publicēsim Tele2 mājas lapā un positivusfestival.com.

 

Vairāk informācijas, rakstot e-pastu uz positivus@tele2.lv

 

NOLIKUMS ŠEIT

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti