Biznesam  |  Blogs  |  RU
15.03.2018

Par "Tele2" labdarības tirdziņa ziedojumiem ierīko bērnu atpūtas stūrīšus Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā

Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā (BKUS) RCB Saulaino dienu bibliotēkā šonedēļ tika nogādātas dažādas attīstošās spēles un aktivitāšu galdiņi, kas turpmāk kalpos par pamatu vairāku atpūtas stūrīšu izveidei visā slimnīcā. Atpūtas stūrīšu inventārs iegādāts par mobilo sakaru operatora “Tele2” Ziemassvētku labdarības tirdziņā savāktajiem ziedojumiem.

“Ziemassvētku labdarības tirdziņā “Tele2” darbinieki piedalās gan kā pārdevēji, gan kā pircēji, tam kļūstot par labu ikgadēju tradīciju. Svarīgi, ka no gada uz gadu tirdziņā iesaistās aizvien vairāk kolēģu, kas vēlas dalīties laimē un izjust patiesu prieku no labiem darbiem un dāvināšanas. Mēs esam no sirds pateicīgi BKUS par sadarbību un iespēju iesaistīties slimnīcas ikdienas pilnveidošanā,” apliecina “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.
 
“Viss slimnīcas personāls cītīgi strādā, lai mūsu mazo pacientu ikdienu padarītu pēc iespējas košāku un priecīgāku. Pateicoties mūsu plašajam sadarbības partneru lokam, kuru starpā vairākus gadus ir arī “Tele2”, bērni BKUS telpās var justies gandrīz kā mājās – spēlēties, iegūt jaunas zināšanas un iemaņas, kā arī iepazīties ar citiem bērniem. Mēs īpaši priecājamies, ka “Tele2” labdarības tirdziņā iesaistās visi uzņēmuma darbinieki, un katrs var sajust šo patieso dāvināšanas prieku,” stāsta BKUS valdes locekle Zane Straume.
 
Turpmāk BKUS bērnu atpūtas stūrīšos mazie pacienti varēs spēlēt attīstošās spēles, darboties ar speciāliem aktivitāšu galdiņiem un dēļiem, kā arī paši buvēt savu pilsētu. Par godu bērnu atpūtas stūrīša atklāšanai, “Tele2” slimnīcas pacientiem sarīkoja īstus svētkus ar burvju trikiem, radošām darbnīcām, aizraujošām meistarklasēm, kā arī seju apgleznošanu un īpašu pārsteigumu pašiem mazākajiem -  Ķepu patruļas ierašanos.
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti