Biznesam  |  Blogs  |  RU
10.01.2018

Operatori “Tele2” un “Com Hem” apvienos spēkus Zviedrijā

“Tele2 Grupa” unCom Hem Holding AB” paziņo parTele2 SEunCom Hemapvienošanos Zviedrijas tirgūPateicotiesTele2”  kvalitatīvajam mobilajam tīklam, arīCom Hemdigitālās televīzijas satura piedāvājumam, apvienotais uzņēmums kļūs par nozīmīgu operatoru Zviedrijas tirgū ar plašu pakalpojumu klāstu un lielu klientu skaitu.

“Tele2 SE” un “Com Hem” apvienošanās veicinās veselīgu konkurenci starp nozares dalībniekiem Zviedrijas tirgū, kā arī ļaus abiem jomas līderiem sasniegt nospraustos mērķus attiecībā uz darbības izaugsmi, sabiedrības dzīves kvalitātes pilnveidošanu un attīstību digitalizācijas virzienā.

“Esam gandarīti, ka ir panākta vienošanās apvienot divus lielus Ziemeļvalstu uzņēmumus, lai izveidotu lielāku un spēcīgāku tirgus spēlētāju Zviedrijā. Tele2 pēdējos gados ir demonstrējusi strauju izaugsmi gan kvalitātes, gan klientu skaita, gan arī peļņas rādītājos. Esmu pārliecināts, ka  apvienotais uzņēmums un tā kompetentā komanda spēs ne vien  vēl vairāk uzlabot šos rādītājus, bet arī nodrošinās  ievērojamu pievienoto vērtību kā privātpersonām, tā arī juridiskām personām Zviedrijā,” komentē Tele2 padomes priekšsēdētājs Maiks Partons (Mike Parton).

Abu uzņēmumu apvienošana notiks pakāpeniski 2018. gada laikā, vispirms saņemot nepieciešamās atļaujas no Zviedrijas valsts konkurences uzraugiem.
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti