31.10.2022

Ļaujies rudenīgam ceļojumam džeza, bosanovas un klasiskās ģitāras skaņu pasaulēs!

Rudens ienes mūsu ikdienā ne tikai krāsas, bet arī džeza ritmus un labas ziņas Tele2 klientiem, jo biļetes uz Art of Riga Jazz koncertiem var iegadāties ar 25% atlaidi. Dodies uz Mans Tele2 sadaļu “Komplimenti” un saņem kodu, ko varēsi likt lietā, iegādājoties koncerta biļetes biļešu tirdzniecības platformā www.eKase.lv.
• Piedāvājam iespēju dzirdēt vienu no Eiropas jaunās džeza paaudzes uzlecošajām zvaigznēm - apmeklējot spāņu dziedātājas un trombonistes RITAS PAJES /RITA PAYÉS/ koncertu 11. novembrī, Latvijas Radio 1.studijā.

Rita Pajesa uzstāsies kopā ar savu koncertgrupu, klasisko ģitāristi Elizabeti Romu, kontrabasistu Horasio koncertā, kas domāts muzikāli aizrautīgiem klausītājiem, kuri novērtē augsti kvalitatīvu māksliniecisko sniegumu un jaunas muzikālā skanējuma nianses, kā arī vēlas satikt lieliskus un starptautiski atzītus mūziķus intīmākā gaisotnē.

Norises laiks: 11.11.2022 pl.19:00
Norises vieta: Latvijas Radio 1.studija, Doma laukums 8, Rīga

• Aicinām izbaudīt pasaules džeza zvaigznes RICHARD BONA & ALFREDO RODRIGUEZ TRIO koncertu 16.novembrī, VEF kultūras pilī.

Kamerūnā dzimušais amerikāņu basģitārists, dziedātājs un multiinstrumentālists Ričards Bona ir viens no tiem afrikāņu mūziķiem, kurš vislabāk zina, kā sapludināt dzimtās Āfrikas mūzikas tradīcijas, Eiropas ietekmi un amerikāņu džezu. Sadarbībā ar pasaulslavenā producenta Kvinsija Džounsa (Quincy Jones) projektu muzikālo vadītāju – izcilo kubiešu pianistu Alfredo Rodrigesu – Bonas akustiskajai paletei radušās jaunas krāsas un spars. Šie divi talanti atklājuši daudzas radniecības starp Centrālāfrikas un afrokubiešu mūziku. Tā ir divu paaudžu tikšanās vienā okeānā – tajā, kurā peld viskaislīgākā mūzika šajā pasaulē. Rezultātā tapis jauns trio kopā ar lielisko kubiešu bundzinieku Maiklu Oliveiru.

Norises laiks: 16.11.2022 pl.19:00
Norises vieta: VEF kultūras pils, Ropažu iela 2, Rīga

• Aicinām apmeklēt itāļu jaunā džeza apvienības XY QUARTET koncertu 9.decembrī Latvijas Radio 1.studijā.

Apvienojoties saksofonistam Nicola Fazzini, basistam Alessandro Fedrigo, vibrafonistam Saverio Tasca un bundziniekam Luca Colussi, visi kopā jau desmit gadus rada oriģinālu, aizraujošu un novatorisku mūziku, izmantojot dažādas muzikālās un mākslinieciskās valodas un piedāvājot mūsdienīgus aranžējumus, brīvi plūstot starp džezu un laikmetīgo mūziku.

Norises laiks: 09.12.2022 pl.19:00
Norises vieta: Latvijas Radio 1.studija, Doma laukums 8, Rīga
Dalīties ar rakstu

Meklē izdevīgu tarifu plānu?

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā darba dienā.

Sūtīt
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti