10.12.2015

Latvijas reģionos Tele2 ir veiksmīgi izvērsis 4G+ tīklu

Vadošais mobilo sakaru operators Tele2 paziņo, ka pasaulē ātrākais mobilā interneta 4G+ jeb LTE Advanced tīkls jau darbojas 15 Latvijas pilsētās: Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Olainē, Jēkabpilī, Jūrmalā, Ķegumā, Liepājā, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā, Saldū, Siguldā, Talsos un Ventspilī. Tele2 turpinās izvērst 4G+ tīklu Latvijas reģionos arī turpmāk, un jau tuvāko mēnešu laikā Tele2 4G+ tīkls būs pieejams Dobelē, Kuldīgā, Salaspilī, Tukumā un Valmierā.
 
 

Tele2 tehniskā direktore Līga Krūmiņa: “Šajās pilsētās Tele2 mobilā interneta patēriņš un klientu skaits strauji pieaug, tāpēc, rūpējoties par augstu mobilā interneta ātrumu, paralēli 4G tīklam attīstam arī 4G+ tīklu. Esam uzbūvējuši 4G tīklu ar Latvijā plašāko pārklājumu, un esam gandarīti, ka mūsu klientiem, kas ir puse valsts iedzīvotāju, piedāvājam arī pasaulē ātrāko internetu 4G+ ne tikai Rīgā, bet arī reģionos.”
 
Salīdzinājumā ar 4G, 4G+ nodrošina divreiz lielāku mobilā interneta ātrumu – teorētiski līdz pat 300 megabitiem sekundē (Mbps). Šobrīd pasaulē vien 45 valstīs ir pieejams 4G+ tīkls.  Tele2 4G tīkla attīstībā šogad pirmo deviņu mēnešu laikā vien ir investējis 7,7 miljonus eiro, uzbūvējot Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 90% jeb 1,8 miljoniem iedzīvotāju  pilsētās, pagastos, ciemos un lauku apdzīvotās teritorijās.
 
Tele2 ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G un 4G+ pakalpojumus. Tele2 klienti ir puse Latvijas iedzīvotāji.
 

Vēl neesi Tele2 klients?

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies

Sūtīt
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti