Latvijas reģionos Tele2 ir veiksmīgi izvērsis 4G+ tīklu

10. decembris, 2015.

Vadošais mobilo sakaru operators Tele2 paziņo, ka pasaulē ātrākais mobilā interneta 4G+ jeb LTE Advanced tīkls jau darbojas 15 Latvijas pilsētās: Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Olainē, Jēkabpilī, Jūrmalā, Ķegumā, Liepājā, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā, Saldū, Siguldā, Talsos un Ventspilī. Tele2 turpinās izvērst 4G+ tīklu Latvijas reģionos arī turpmāk, un jau tuvāko mēnešu laikā Tele2 4G+ tīkls būs pieejams Dobelē, Kuldīgā, Salaspilī, Tukumā un Valmierā.
 
 

Tele2 tehniskā direktore Līga Krūmiņa: “Šajās pilsētās Tele2 mobilā interneta patēriņš un klientu skaits strauji pieaug, tāpēc, rūpējoties par augstu mobilā interneta ātrumu, paralēli 4G tīklam attīstam arī 4G+ tīklu. Esam uzbūvējuši 4G tīklu ar Latvijā plašāko pārklājumu, un esam gandarīti, ka mūsu klientiem, kas ir puse valsts iedzīvotāju, piedāvājam arī pasaulē ātrāko internetu 4G+ ne tikai Rīgā, bet arī reģionos.”
 
Salīdzinājumā ar 4G, 4G+ nodrošina divreiz lielāku mobilā interneta ātrumu – teorētiski līdz pat 300 megabitiem sekundē (Mbps). Šobrīd pasaulē vien 45 valstīs ir pieejams 4G+ tīkls.  Tele2 4G tīkla attīstībā šogad pirmo deviņu mēnešu laikā vien ir investējis 7,7 miljonus eiro, uzbūvējot Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu, kas ir pieejams 90% jeb 1,8 miljoniem iedzīvotāju  pilsētās, pagastos, ciemos un lauku apdzīvotās teritorijās.
 
Tele2 ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas nodrošina jaunākās paaudzes 4G un 4G+ pakalpojumus. Tele2 klienti ir puse Latvijas iedzīvotāji.
 

Izsaki savu viedokli par Tele2
Vajadzīga palīdzība? Meklē šeit!
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti