Biznesam  |  Blogs  |  RU
1.02.2013

Latvijai jauns Ginesa Pasaules rekords - ilgākā telefonsaruna!

Šodien svinīgi sveicām un pasniedzām no Ginesa Pasaules rekordu organizācijas Lielbritānijā saņemtos sertifikātus ilgākās telefonsarunas rekordistiem, diviem pāriem - jelgavniecei Tatjanai Fjodorovai (23 gadi) ar rīdzinieku Leonīdu Romanovu (31) un rīdziniekiem Patrikam Zvaigznei (22) un Kristapam Štālam (28). Sertifikāti ir apliecinājums tam, ka Latvijā uzstādītais ilgākās telefonsarunas rekords 54 stundas un 4 minūtes ir atzīts par spēkā esošu un reģistrēts. Rekords tika sasniegts pērn pasākuma “Tele2 Pasaules sarunu rekords” ietvaros. 

 

 

“Kā izdevīgākais mobilo sakaru operators Latvijā redzējām, kādus rekordus Tele2 tīklā sasniedz mūsu klienti – sarunājas vairāk nekā 9000 minūtes jeb vairāk nekā sešas dienas mēnesī un nosūtīto īsziņu skaits sasniedz pat 30 000. Sapratām – mums ir pa spēkam sasniegt jaunu Ginesa Pasaules rekordu ilgākajā telefonsarunā! Oficiālais atzinums no Ginesa Pasaules rekordu organizācijas Lielbritānijābija jāgaida gandrīz gadu. Tāpēc vēl jo lielāks bija prieks un gandarījums brīdī, kad saņēmām Ginesa Pasaules rekordu organizācijas sertifikātu, kas apstiprina jauna telefonsarunas rekorda sasniegšanu," saka Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis.


Saskaņā ar Ginesa Pasaules rekordu organizācijas noteikumiem, lai reģistrētu jaunu telefonsarunas rekordu, vajadzēja runāt par 10 minūtēm ilgāk par tā brīža Šveices iedzīvotājiem piederošo rekordu, kas bija 43 stundas 8 minūtes un 55 sekundes. Visi pieci pāri, kuri piedalījās “Tele2 Pasaules sarunu rekords”, to paveica, savukārt Tatjanai Fjodorovai ar Leonīdu Romanovu un Patrikam Zvaigznei ar Kristapu Štālu šo rekordu izdevās pārspēt pat par gandrīz 11 stundām. Pārējie trīs dalībnieku pāri – rīdzinieces Zanda Seņkova (20) ar Aneti Šicu (20), rīdzinieki Toms Bļodnieks (22) ar Renāru Astru (21) un lietuvieši Jevgenijus Tiurinas (46) ar Robertu Jaceku Nadtočiju (48) – izstājās 46.sarunas stundā pēc pašu izvēles vai pieļautās kļūdas (sarunas pauze ilgāka par 10 sekundēm) dēļ. 

 

Esam gandarīti, ka kopīgiem spēkiem esam ierakstījuši Latvijas vārdu Ginesa Pasaules rekordu grāmatā!

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti