17.10.2013

Latvijā planšetdatorus lieto jau 100 000 iedzīvotāji

Latvijā turpina palielināties planšetdatoru lietotāju skaits un šogad tas ir sasniedzis jau 100 000* jeb 5% no iedzīvotāju skaita*.

 

Kā liecina “Tele2” pārdošanas rezultāti – klientu apkalpošanas centros planšetdatoru pārdošana pieaugusi divas reizes, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, kas tiek skaidrots ar planšetdatoru ērto pārnēsājamību, funkcionalitāti, un piedāvātajām iespējām. Planšetdatori aizvien biežāk sāk aizvietot ierastos galda datorus un piezīmjdatorus, un tos ir iecienījuši gan uzņēmumu darbinieki, gan studenti un skolēni. Pārdošanu papildus arī veicina cilvēku augošā vēlme grāmatas un žurnālus lasīt tieši planšetdatorā.

 

“Iepriekšējos gados planšetdatorus iedzīvotāji aktīvāk iegādājās dažādu akciju laikā, savukārt šī gada rezultāti liecina – planšetdators no ekskluzīva produkta ir kļuvis par plaša patēriņa preci un pārdošanas apjomi pieaugs arī turpmāk,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

 


Populārāko planšetdatoru TOP5 “Tele2” tīklā ir: Samsung Galaxy Tab 2 10.1, iPad 2, iPad 3, Samsung Galaxy Note 10.1 un Samsung Galaxy Tab 2 7.0. 


Savukārt “Tele2” klientu apkalpošanas centros pašlaik pirktākie planšetdatoru modeļi ir: Samsung Galaxy Tab 2 10.1, Samsung Galaxy Tab 3 10.1 un iPad.


“Tele2” klientu apkalpošanas centros planšetdatorus var iegādāties bez pirmās iemaksas ar lielāku mēnešmaksu vai pirmo iemaksu un mēnešmaksa sākot no tikai Ls 3,95. Abos gadījumos iegāde ir iespējama kopā ar datu plānu mobilā interneta lietošanai. Piedāvājot trīs datu plānus – Ekonomisko, Klasisko un Turbo – “Tele2” nodrošina, ka katrs var izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko.


* Saskaņā ar jaunākajiem “Centrālās statistikas pārvaldes” datiem 2013. gada septembrī Latvijā bija 2 011 800 iedzīvotāju.

Izsaki savu viedokli par Tele2
Vajadzīga palīdzība? Meklē šeit!
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti