Biznesam  |  Blogs  |  RU
18.06.2013

Latvijā mobilo internetu lieto jau 40% iedzīvotāju

Pēc mūsu aplēsēm, Latvijā mobilā interneta lietotāju skaits varētu būt sasniedzis 800 000 jeb 40% iedzīvotāju. Lai arī turpmāk mobilā interneta lietotāju skaits augtu, esam radījuši nepieciešamos nosacījumus – nodrošinām ātrgaitas mobilo internetu trešās paaudzes jeb 3G tīklā jau 93% iedzīvotāju un visos Tele2 tarifu plānos esam iekļāvuši datu pārraidi.

 

“Mobilais internets ir straujāk augošais pakalpojums mobilo sakaru nozarē ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē kopumā. Tā lietotāju skaita pieaugumu veicina 3G tīkla pieejamība plašākā valsts teritorijā un izdevīgāki tarifi, kā arī lielāka viedtelefonu un planšetdatoru popularitāte,” saka Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis.

 

Gada laikā pieaudzis Tele2 un Zelta Zivtiņas mobilā interneta lietotāju skaits un dubultojies tā patēriņš mūsu tīklā. Īpaši aktīvi mobilo internetu lieto gan ekonomiski aktīvie iedzīvotāji vecumā no 25 līdz 45 gadiem, gan jaunieši, kuriem papildus sarunām un īsziņām arī mobilais internets ir kļuvis par vienu no telefona pamatfunkcijām.

 

Lai vēl vairāk paplašinātu ātrgaitas mobilā interneta tīkla pārklājumu, būvējam jaunas bāzes stacijas – Tele2 sakaru tīkla modernizācijas projekta ietvaros vien esam jau uzcēluši 165 jaunas 3G bāzes stacijas, kā arī esam ieviesuši jaunāko aparatūru esošajās bāzes stacijās. Tādējādi Tele2 ātrgaitas mobilais internets ir pieejams jau 93% valsts iedzīvotāju. Turklāt atgādinam, ka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija ir atzinusi, ka Tele2 jau ir ātrākais mobilais internets visvairāk vietās Latvijā*.

 

Tīkla modernizāciju pabeigsim šī gada otrajā pusē, tādējādi nodrošinot vēl ātrāku mobilo internetu ar plašāku pārklājumu, kā arī augstāko balss sakaru kvalitāti.


* Saskaņā ar jaunāko Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) Elektronisko sakaru pakalpojumu kvalitātes pārskatu par 2012. gadu Tele2 ir visvairāk bāzes staciju, kuras nodrošina mobilo internetu ar ātrumu 4 megabiti sekundē (Mbps) un vairāk.
 

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies tuvākajā darba dienā.

Sūtīt
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti