Tele2 aicina uz nākotnes izaicinājumu konferenci “Cilvēkfaktors”

07. februāris

Mēs dzīvojam tehnoloģiju laikmetā. Tomēr neviena no tehnoloģijām nebūtu iespējama, ja to nebūtu radījis cilvēks. Lai arī cik tālu neattīstītos robotika, programmēšana un elektronika, cilvēks un viņa vajadzības vienmēr būs centrā. Un centrā būs arī viss, ko spēj cilvēks pats. Mēs ticam, ka cilvēks ir lielākā vērtība, un veiksmīga uzņēmējdarbība nav iespējama bez cilvēcības. 

Tele 2 ir par cilvēkiem un tehnoloģijām, kas domātas cilvēkiem – tieši tāpēc mēs atbalstām un aicinām apmeklēt  konferenci “Cilvēkfaktors” , kas 24.martā Vidzemes koncertzālē “Cēsis” pulcēs izcilus lektorus. Vaira Vīķe – Freiberga, Haralds Burkovskis, Daniels Pavļuts, Eva Sietiņsone un daudzi citi lieliski vadītāji un līderi dalīsies pieredzē, iedvesmos un kopā ar vēl 700 uzņēmumu pārstāvjiem meklēs atbildes uz jautājumiem par nākotnes darba tirgu.
Mēs runāsim par cilvēkiem tehnoloģiju laikmetā un pārmaiņām, uz kurām mums visiem jābūt gataviem. Esi gatavs jaunai cilvēka un tehnoloģiju sinerģijai, esi gatavs “Cilvēkfaktoram”!

Konference norisināsies Vidzemes koncertzālē Cēsīs, 2017. gada 24. martā.
Turklāt Tele 2 Biznesa klientiem biļetes uz konferenci ar 50 % atlaidi (pilnā cena 140 EUR).
Biļetes ar 50% atlaidi var iegādāties www.cilvekfaktors.lv, pirkuma laikā norādot kodu “Tele2” .
 
Vairāk informācija par konferenci, lektoriem un programmu uzzini šeit: cilvekfaktors.lv