Biznesam  |  Blogs  |  RU
5.10.2013

Jaunie iPhone modeļi – vispieprasītākie uzņēmumu vidū

Kā liecina “Tele2” klientu apkalpošanas centru apkopotā informācija, vislielāko interesi par septembra sākumā prezentētajiem diviem jauniem iPhone modeļiem – 5S un 5C un to iegādi izrāda tieši uzņēmumi.


“Iedzīvotāji turpina dot priekšroku viedtelefonu iegādei, un pēc “Tele2” aplēsēm 2015.gadā viedtelefoni varētu veidot jau 75% no kopējā mobilo tālruņu tirdzniecības apjoma,” piebilst J.Spoģis.

 

 

Pašlaik starp augstas klases viedtelefoniem pieprasītākie modeļi “Tele2” klientu apkalpošanas centros ir: “iPhone 5S”, “Samsung Galaxy S4”, “HTC ONE”, “Nokia Lumia 925” un “Sony Xperia Z”.

 

“Tele2” korporatīvie klienti (uzņēmumi) var interesēties par iespējām iegādāties jaunākos “iPhone 5” modeļus, sazinoties ar savu klientu menedžeri vai ierodoties “Tele2” Biznesa klientu apkalpošanas centrā Rīgā (Mūkusalas ielā 42). Arī privātpersonas var griezties “Tele2” klientu apkalpošanas centros visā Latvijā, un “Tele2” katru pieprasījumu izskatīs individuāli. 

 

“Kompānijas “Apple” viedtelefoni un planšetdatori nav “Tele2” publiskajā piedāvājumā, jo neesam oficiālais “Apple” produkcijas izplatītājs Latvijā. Taču vienmēr meklējam risinājumus, kas atbilst klientu vajadzībām. Tas nozīmē, ka, ja kāds no mūsu klientiem vēlas lietot telefonu, kas nav “Tele2” piedāvājumā, mēs palīdzam to iegādāties – “Tele2” kā starptautiskam uzņēmumam ir laba sadarbība ar Eiropas telefonu distributoriem, kas nodrošina praktiski jebkura telefona pieejamību,” papildina J.Spoģis.
 

Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti