Biznesam  |  Blogs  |  RU
15.01.2018

Jau otro gadu “Tele2” aicina uz nākotnes izaicinājumu konferenci “Cilvēkfaktors”

Tele2” klienti biļetei saņem 40% atlaidi, ievadot atlaižu kodu - 40TELE2
 
Mēs dzīvojam tehnoloģiju laikmetā, kur aizvien vairāk un vairāk cilvēka darbu aizvieto roboti, sistēmas, programmas, algoritmi. Taču gan pie veiksmēm, gan neveiksmēm kā galveno cēloni mēdzam norādīt – visu izšķīra cilvēkfaktors.
Šogad vadītāju konferencē “Cilvēkfaktors”, ko jau otro gadu rīko un atbalsta “Tele2”, runāsim par mūsdienu darbinieku - kopīgi meklēsim atbildes, prognozēsim, kāds būs darbs nākotnē un kā tam sagatavoties jau tagad. Pasaulē un Latvijā atzīto profesionāļu vadībā diskutēsim par to, kā ātrāk un efektīvāk varam paveikt savus uzdevumus, kā ar pēc iespējas mazāk pūlēm sasniegt organizācijas mērķus.  Konferences lektoru starpā ir tādas spilgtas personības, kā politiķis un sociālantropalogs Roberts Ķīlis, “RB Rail” valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa, profesionāls "stand-up comedy" žanra pārstāvis Jānis Skutelis, kā arī “Tele2” IoT izpilddirektors Rami Avidan un citi.
 
Konference vadītājiem “Cilvēkfaktors”  jau ierasti norisināsies Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, 16. martā, kur pulcēs teju 700 uzņēmumu pārstāvju, vadītāju un līderus.   Plašāk par konferenci, lektoriem un programmu mājaslapā  cilvekfaktors.lv.
 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti