29.09.2017

Izspēlēts pirmais iPhone 8 Plus no “Tele2”, apsveicam uzvarētāju!

Visas nedēļas garumā “Tele2” izaicināja radio Star FM  klausītājus – 16 ātrākie un zinošākie, kuriem izdevās pirmajiem sazvanīt radio un tiešajā ēterā atbildēt uz āķīgiem jautājumiem, tika finālā un šodien piedalījās pirmā iPhone 8 Plus no “Tele2” izspēlē.
 
Kopā ar raidījuma “Zoopasta” vadītājiem Baibu Sipenieci-Gavari un Jāni Romanovski šodien, 29.septembrī izlozējām laimīgo – apsveicam Armandu F******! Skaties jaunā iPhone 8 Plus” apskatu ar “Tele2” tehnoloģiju guru Gintu Peiču, kā arī viedtālruņa izspēli.
Par  “iPhone 8” un “iPhone 8 Plus”
 
“iPhone 8” un “iPhone 8 Plus” ir jaunās paaudzes “iPhone”, kuru izcilais dizains apvieno stikla un alumīnija materiālu, piedāvājot patērētājiem izvēlēties starp trim krāsu variantiem - pelēku, sudraba un zelta. Viedtālruņi izgatavoti no izturīgākā stikla, kāds jebkad izmantots telefonu ražošanā, Retina HD displeja un aprīkoti ar A11 Bionic procesoru. Jaunās paaudzes “iPhone” radīti, lai sniegtu lietotājam unikālu pieredzi.

Pasaules populārākā “iPhone” kamera kļuvusi vēl labāka, savukārt bezvadu uzlādes funkcija telefonam piešķir vēl mūsdienīgākas savienojamības iespējas. “iPhone 8 Plus” ir aprīkots ar duālo 12 megapikseļu kameru un patērētājiem piedāvā īpašu Portreta režīmu ar Portreta apgaismojuma funkciju. Jaunais režīms nodrošina fotostudijas cienīgu apgaismojumu, kas “iPhone” īpašniekam ļauj uzņemt satriecošus portretus piecās dažādās apgaismojuma variācijās.

Papildu informācija par “iPhone” pieejama www.apple.com.

Vēl neesi Tele2 klients?

Atstāj savu numuru un mēs ar tevi sazināsimies

Sūtīt
Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti