Biznesam  |  Blogs  |  RU
31.10.2016

Investējot 29 000 eiro, “Tele2” Kuldīgā atklājis jauna koncepta Centru

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” informē, ka Kuldīgā, Sūru ielā 2, ir atvēris jaunā koncepta “Tele2” Centru. Investējot 29 000 eiro, “Tele2” Centru Kuldīgā ir pilnībā pārbūvējis, ieviešot jauno dizaina konceptu, vienlaikus to arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu.
“Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: “Kuldīgā cilvēki augstu novērtē mūsu sniegtos pakalpojumus, jo “Tele2” Centrs vidēji mēnesī apkalpo vairāk kā 10 000 esošo un topošo “Tele2” klientu. Vēlējāmies sniegt mūsu Centra apmeklētājiem vēl patīkamāku pieredzi - pēc jaunā koncepta pārbūvētais “Tele2” Centrs priecēs apmeklētājus ne tikai ar modernu iepirkšanos un vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu, bet arī plašu jaunāko ierīču izvēli un iespēju tās izmēģināt. “Tele2” Centru koncepts ir viens no modernākajiem Baltijā, un, veicot inovatīvus papildinājumus, būs aktuāls arī turpmākos gadus.”
 
Jaunatvērtajā “Tele2” Centrā Kuldīgā uzņēmums ir saglabājis visas darba vietas, un apmeklētāji ir gaidīti darba dienās no plkst. 9.00 – 20.00, kā arī sestdienās no plkst. 9.00 – 19.00 un svētdienās no 10.00 – 18.00.
 
Jaunā koncepta “Tele2” Centrs Kuldīgā atrodas tirdzniecības centrā “Rimi”, Sūru ielā 2.
 
Šogad, sekojot jaunākajām tendencēm, “Tele2” Centru konceptu plānots ieviest 6 Centros Rīgā un citās pilsētās, kopumā investējot 242 000 eiro. Šis ir jau šogad trešais pārveidotais “Tele2” Centrs Latvijā. Pirmais jaunā koncepta “Tele2” Centrs tika atklāts šā gada augusta beigās Saldū, savukārt oktobra vidū pārvērtības piedzīvoja “Tele2” Centrs Ogrē.
 
Latvijā darbojas 37 “Tele2” Centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 420 tūkstošiem esošo un topošo “Tele2” klientu.
 
“Tele2” Centru koncepts ir radīts “Tele2 AB” grupas uzņēmumā Zviedrijā un vēlāk piemērots Latvijas tirgum. Koncepta ideja ir veidot “Tele2” Centrus kā mobilo sakaru pakalpojumu konsultāciju centrus, kuru fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.
 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti