Biznesam  |  Blogs  |  RU
14.11.2016

Investējot 27 000 eiro, Liepājā atvērts jauna koncepta “Tele2” Centrs

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” informē, ka ir atvēris pirmo jaunā koncepta “Tele2” Centru Liepājā, Tirdzniecības Centrā “XL Sala”, Klaipēdas ielā 62. Investējot 27 000 eiro, “Tele2” Centru Liepājā ir pilnībā pārbūvējis, ieviešot jauno dizaina konceptu, vienlaikus to arī tehnoloģiski aprīkojot un nodrošinot plašu jaunāko mobilo ierīču sortimentu un pašapkalpošanās stendus manstele2.lv un manazz.lv.
“Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: “Iedzīvotāji augstu novērtē mūsu sniegtos pakalpojumus, jo vidēji mēnesī visos trīs “Tele2” Centros Liepājā nodrošinām servisu vairāk nekā  34 400 esošo un topošo “Tele2” klientu. Priecājamies, ka esam pārbūvējuši vienu no Centriem jau šogad, lai nodrošinātu Liepājas un tās apkārtnes iedzīvotājiem ne tikai modernu iepirkšanos, bet arī vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu, plašu jaunāko ierīču izvēli un iespēju tās izmēģināt. Jaunatklātajā “Tele2” Centrā uzstādīti arī mobilo sakaru pašapkalpošanās stendi, kuros var ērti veikt maksājumus un saņemt citus “Tele2” un” Zelta Zivtiņa “ sniegtos mobilo sakaru pakalpojumus. “Tele2” Centru koncepts ir viens no modernākajiem Baltijā, un, veicot inovatīvus papildinājumus, būs aktuāls arī turpmākos gadus.”
 
Jaunatvērtajā “Tele2” Centrā uzņēmums ir saglabājis visas darba vietas, un apmeklētāji ir gaidīti visās nedēļas dienās no plkst. 10.00 līdz 20.00.  
 
Kopumā “Tele2” ir trīs Centri Liepājā. Jaunā koncepta “Tele2” Centrs Liepājā atrodas Tirdzniecības centrā “XL Sala”, Klaipēdas ielā 62, savukārt pārējie divi – Tirgoņu ielā 18 un tirdzniecības Centrā “Ostmala”, Kārļa Zāles laukumā 8.
 
Šogad, sekojot jaunākajām tendencēm, “Tele2” Centru konceptu plānots ieviest 6 Centros Rīgā un citās pilsētās, kopumā investējot 242 000 eiro. Pirmais jaunā koncepta “Tele2” Centrs tika atklāts šī gada augusta beigās Saldū.
 
Latvijā darbojas 37 “Tele2” Centri 21 pilsētā, kuros “Tele2” vidēji mēnesī nodrošina servisu ap 420 tūkstošiem esošo un topošo “Tele2” klientu.
 
“Tele2” Centru koncepts ir radīts Latvijā, ievērojot “Tele2 AB” grupas zīmola vadlīnijas. Koncepta ideja ir veidot “Tele2” Centrus kā mobilo sakaru pakalpojumu konsultāciju centrus, kuru fokusā ir klients ar savām individuālajām vajadzībām.
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti