29.10.2013

Iedzīvotāji dod priekšroku viedtelefoniem

Latvijā 2013. gads ir pirmais gads, kad vietdelefonu pārdošanas apjoms pārsniedz parasto mobilo telefonu pārdošanas apjomu – no katriem desmit nopirktajiem telefoniem seši ir viedtelefoni.

 

Šī gada pirmo deviņu mēnešu laikā pieprasījums pēc viedtelefoniem  “Tele2” klientu apkalpošanas centros ir palielinājies par 19%, salīdzinot ar iepriekšējā 2012. gada to pašu periodu. Lai arī viedtelefonu pieprasījums parliecinoši aug, parastie mobilie telefoni tiks iegādāti arī turpmāk, jo būs attiecīgas iedzīvotāju grupas, kuras priekšorku dos tikai parastajiem mobilajiem telefoniem, kā piemēram vecāka gada gājuma cilvēki.

 

 

“Patlaban “Tele2” tīklā viedtelefonu lietotāju skaits ir sasniedzis jau 280 000 jeb 26% no klientu skaita – salīdzinājumam 2009. gadā “Tele2” tīklā viedtelefonu lietotāju skaits bija vien 10 000 jeb 1% no kopējā klienta skaita. Šāds pieaugums ir ievērojams un apliecina pēdējo gadu laikā notikušās pārmaiņas iedzīvotāju paradumos un mobilo sakaru nozarē kopumā. Arvien vairāk iedzīvotāju vēlas izmantot viedtelefonu plašās iespējas, īpaši mobilo internetu, savukārt “Tele2” nodrošina cenas ziņā pieejamus jaunākos viedtelefonus un tarifu plānus ar iekļautu datu pārraidi, kā arī ātrgaitas mobilo internetu 93% iedzīvotāju,” saka “Tele2” komercdirektors Jānis Spoģis.

 

Pašlaik “Tele2” klientu apkalpošanas centros visā Latvijā pirktākie viedtelefonu modeļi ir: “Samsung Galaxy Trend”, “Samsung Galaxy S Plus” un “LG Optimus L7”.

Savukārt pieprasītākie parastie telefonu modeļi ir: “Samsung E1200”, “Nokia Asha 206” un “Nokia 100”.
 

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti