Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.07.2015

Iedzīvotāji dod priekšroku 4G viedtelefoniem

Tele2 klientu apkalpošanas centros visā Latvijā iedzīvotāji dod priekšroku 4G viedtelefoniem – no katriem desmit pārdotajiem telefoniem seši ir 4G tehnoloģiju atbalstoši viedtelefoni.
Tele2 Mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe: “Plašs 4G tīkls ir viens no priekšnosacījumiem, lai iedzīvotāji varētu lietot 4G pakalpojumus – priecājos, ka Tele2 4G tīkls ir pieejams jau 90% iedzīvotāju. Iedzīvotāji vēlas lietot zibenīgo Tele2 4G internetu, par ko liecina strauji pieaugošais lietotāju skaits un 4G ierīču pieprasījums Tele2 klientu apkalpošanas centros. Iegādājoties jaunu ierīci, izvēles kritērijs arvien biežāk ir tas, vai tā atbalsta 4G.”
 
Tele2 4G mobilo internetu var lietot telefonā, planšetdatorā, piezīmjdatorā vai galda datorā. Pārliecināties, vai telefons, planšetdators, modems vai rūteris, kā arī SIM karte atbalsta 4G, var Tele2 vai Zelta Zivtiņas mājas lapā: www.tele2.lv/4G un www.zeltazivtina.lv/4ginternets/. Ikviens Tele2 un Zelta Zivtiņa klients Tele2 klientu apkalpošanas centrā bez maksas var apmainīt savu SIM karti pret 4G SIM karti.
 
Tele2 augstas kvalitātes balss sakari ir pieejami 99% iedzīvotāju, ātrs 3G mobilais internets – 97% iedzīvotāju, savukārt zibenīgais Tele2 4G mobilais internets – jau 90% Latvijas iedzīvotāju. Tele2 turpina paplašināt 4G tīklu, būvējot jaunas bāzes stacijas.
 
 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti