Biznesam  |  Blogs  |  RU
10.06.2016

Festivāls „Rīgas Ritmi 2016” – mūzikas svinības galvaspilsētas sirdī!

Festivāls “Rīgas Ritmi” ir viens no nozīmīgākajiem pasaules, džeza un improvizētās mūzikas festivāliem Latvijā. Šogad festivāls norisināsies no 29.jūnija līdz 2.jūlijam.
Arī šogad Tele2, atbalstot festivālu, saviem klientiem piedāvā iespēju baudīt brīnišķīgus koncertus, iegādājoties biļetes ar 25% atlaidi. Atlaide tiek piemērota 2 biļešu iegādei.

Lai iegādātos biļetes izdevīgāk:
  • Sūtiet SMS ar tekstu RITMI uz numuru 1626
  • Saņemiet atbildē atlaides kodu
  • Uzrādot kodu “Biļešu Paradīzes” kasēs vai mājas lapā, iegādājieties 2 biļetes ar 25% atlaidi.

Festivāla programma pieejama šeit

Šī gada festivāla mākslinieku vidū ir džeza vokāla dīva, 5 Grammy balvu ieguvēja Dianne Reeves, klavierspēles ģēnijs Justin Kauflin, brazīļu ģitāru duets Cainã Cavalcante & Michael Pipoquinha, ekspresīvie franču mākslinieki Vincent Peirani & Emile Parisien, kubiešu džeza vijolniece un dziedātāja Yilian Cañizares, kā arī austrāliešu multi-instrumentālists James Morrison & Latvian Radio Big Band! Mākslinieku vidū jāmin arī Derek Brown, Paris Combo, Camila Meza un daudzi citi!

Festivāla ietvaros izcili džeza, fanka, soulmūzikas, hiphopa un pasaules mūzikas koncerti norisināsies dažādās vietās – no Vecrīgas viduslaiku laukumiem līdz moderniem klubiem un koncertzālēm. – Bruce Lindsay, All About Jazz
 
Tiekamies koncertos, Tele2
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti