Biznesam  |  Blogs  |  RU
2.02.2018

Baudīsim džezu kopā konkursā “Riga Jazz Stage 2018”


Biznesā un džezā ir daudz kopīga – gan vienā, gan otrā panākumi un izcils rezultāts balstās uz uzticēšanos, veiksmīgu sadarbību, saprašanos un saspēli. Tāpēc “Tele2” jau vairāk nekā 18 gadu atbalsta svarīgākos džeza notikumus Latvijā “Rīgas Ritmus” un “Riga Jazz Stage”...
 
„Riga Jazz Stage 2018” norisināsies no 5. līdz 7. aprīlim Rīgā,  kino „Splendid Palace” un biļešu pārdošana šī gada konkursam jau sākusies.
 
Jau tradicionāli “Tele2” klientiem ir iespēja saņemt 25% atlaidi uz visām konkursa „Riga Jazz Stage 2018” norises dienām. Lai iegūtu atlaižu kodu, jāsūta īsziņā tekstu JAZZ uz numuru 1626. Atlaižu kods jānorāda, pērkot biļeti “Biļešu servisa” kasēs vai internetā.
 
"Riga Jazz Stage” pulcē Latvijas un ārzemju uzlecošās džeza zvaigznes, ļaujot klausītājiem just līdzi konkursantu sāncensībām un baudīt džezu vēl līdz šim nedzirdētās interpretācijās. Tā ir lieliska iespēja jaunajiem džeza izpildītājiem iegūt atpazīstamību, atklāt savus talantus un parādīt sevi starptautiskā arēnā.
 
Konkursantu sniegumu klātienē vērtēs starptautiska žūrija, kurā darbojas profesionāli mūziķi, producenti un festivālu organizatori no ASV, Brazīlijas, Igaunijas, Itālijas, Latvijas, Lielbritānijas, Lietuvas, Ķīnas un Turcijas. Šogad konkurss norisināsies divās kategorijās – Džeza Vokāls un Džeza Bass, kā arī tiks pasniegta skatītāju simpātijas balva. Jau  tradicionāli šo godalgu kopā ar sabiedrības atzinību muzikantiem pasniegs “Tele2”.
 
Vietējo un starptautisko konkursantu uzstāšanos pavadīs „Riga Jazz Quartet”, kurā apvienojušies Viktors Ritovs (taustiņi), Artis Orubs (bungas), Andris Grunte (bass) un Rihards Goba (ģitāra). Savukārt konkursa noslēgumā, bez uzvarētāju paziņošanas, skatītājus sagaida brazīļu mūzikas sensācijas Mišelas Pipokinjas (Michael Pipoquinha) un Latvijas Radio Bigbenda programma “Tribute to Jaco”. Tajā godinās vienu no visu laiku labākajiem basģitāristiem Džako Pastoriusu (Jaco Pastorius), slavenās “The Chicken” versijas autoru. Programmā skanēs arī  Birdland, Black Market, Teen Town, Elegant People, Night Passage

„Riga Jazz Stage” ir prestižs Eiropā un citur pasaulē atzīts džeza mūzikas pasākums. Kopš konkursa pirmssākumiem 2004. gadā tajā piedalījušies vairāk kā 200 jaunie džeza talanti no 31 valsts. Konkursa uzvarētāju vidū ir bijuši tādi pašmāju mākslinieki kā Intars Busulis, Kristīne Prauliņa, Daumants Kalniņš un daudzi citi.
 
Lai uzzinātu vairāk par konkursu „Riga Jazz Stage”, nāc uz mājaslapu www.rigajazz.lv.  Savukārt biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” kasēs vai internetā http://ej.uz/rigajazz2018bilesuiegada.
 
 Tiekamies „Riga Jazz Stage 2018”!
 
Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti