Biznesam  |  Blogs  |  RU
29.01.2013

Arī Zemgalē Tele2 sakaru tīkls ir modernizēts

Tagad arī Zemgales reģiona iedzīvotāji var baudīt Tele2 modernizētā sakaru tīkla sniegtās priekšrocības: ātrgaitas mobilo internetu ar ievērojami plašāku pārklājumu un kvalitatīvāko balss pārraidi.

 

Tele2 sadarbībā ar pasaulē vadošo telekomunikāciju iekārtu ražotāju Nokia Siemens Network veiksmīgi pabeidzis sakaru tīkla modernizāciju Zemgales reģionā, kura ietvaros tika uzbūvētas 31 jauna trešās paaudzes jeb 3G bāzes stacija, kā arī nomainīta aparatūra esošajās bāzes stacijās. Rezultātā jau 77% šī reģiona iedzīvotājiem ir pieejams ātrgaitas mobilais internets, kā arī pakāpeniski tiek ieviests ātrums līdz 42 megabitiem sekundē (mbps), kas ir pielīdzināms ļoti labas kvalitātes mājas internetam.

 

Tele2 tīkla infrastruktūras nomaiņa ir viens no lielākajiem investīciju projektiem mobilo sakaru nozares vēsturē Latvijā, un tā realizācijai Tele2 ir noslēdzis daudzmiljonu līgumu ar pasaulē vadošo telekomunikāciju iekārtu ražotāju Nokia Siemens Networks. Tīkla modernizāciju Tele2 veiks līdz 2013.gada 2.ceturksnim un nozīmē to, ka Tele2 ne tikai ievieš jaunākās tehnoloģijas tīkla darbības nodrošināšanā, bet arī maina esošo bāzes staciju aparatūru, paralēli būvējot arī jaunas bāzes stacijas. Tele2 sakaru tīklu modernizācija jau pabeigta Vidzemē, Latgalē un Zemgalē. Pašreiz Tele2 maina tīklu Kurzemē, kam sekos Rīga, Jūrmala, Saulkrastu un Tukuma novadi. 

 Dalīties ar rakstu

Vēl neesi Tele2 klients?

Izsaki savu viedokli par Tele2
Neatradi, ko meklēji? Iespējams tava atbilde ir šeit.
Ļoti labi
Labi
Vidēji
Slikti
Ļoti slikti